BAŞKAN ORAL, PERSONELİN YENİ YILINI KUTLADI

BAŞKAN ORAL, PERSONELİN YENİ YILINI KUTLADI
Yayınlama: 30.12.2023
A+
A-

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, yılın son mesai gününde tüm personeli ziyaret edip, yeni yıllarını kutladı.

Altınova’ya değer katan tüm hizmetlerde emeği olan personele teşekkür eden Başkan Oral, yeni yılın sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diledi.

Tek tek tokalaştı

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, yılın son mesai gününe Fen İşleri Müdürlüğü şantiyesinde başladı. Daha gün ışımadan şantiyeye gelen Başkan Oral, çay simit eşliğinde personelle kahvaltı yaptı. Ulaşımdan çevreye, tarihi mirastan spora kadar her alanda yatırımlarla dolu dolu geçen bir yılı geride bıraktıklarını dile getiren Başkan Oral, hayata geçirdikleri tüm hizmetlerde personelin emeği ve alın teri olduğunun altını çizdi. Sohbet havasında geçen ziyarette tüm personele emekleri için teşekkür eden Başkan Oral, yeni yılın tüm personel ve ailelerine sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni etti.

Daha sonra Belediye Hizmet Binası’na gelen Başkan Oral, burada da tüm personeli odalarında ziyaret edip, yeni yıllarını kutladı. 2023 yılını ekip olarak, yoğun bir tempoda hizmetlerle geçirdiklerini kaydeden Başkan Oral, 2024 yılında da aynı tempo ile ilçe sakinlerini hizmetlerle buluşturmaya devam edeceklerini belirtti.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.