BAŞKAN ORUÇ’TAN, GAZETE AKKENT’E ÖZEL AÇIKLAMALAR!

BAŞKAN ORUÇ’TAN, GAZETE AKKENT’E ÖZEL AÇIKLAMALAR!
Yayınlama: 06.03.2023
A+
A-

SÜPER Amatör ligine fırtına gibi giren Yalova Yeşilova Spor Kulüp Başkanı Yalçın Oruç, Gazete Akkent’e özel açıklamalarda bulundu. Başkan Oruç, kulübün kısa ve uzun vadede projelerini Gazete Akkent ile paylaştı.

İLK FIRSATTA LİDERİZ

Süper Amatör Ligine iyi başladıklarını, kaybedilen liderliği kısa sürede geri alacaklarına inandıklarını belirten Yalova Yeşilova Spor Kulübü Başkanı Yalçın Oruç,’ Lige istediğimiz gibi başladık. Lider olarak devam etmek isterdik fakat olmadı. Bu uzun maratonda bu tip anlık gerilemeler olabilir. Biz formada ki armamıza, taraftarlarımıza, teknik kadromuza ve futbolcularımıza güveniyoruz. Liderliği ilk fırsatta alacağız. Biz sadece kendi maçlarımıza odaklanmış durumdayız.’ dedi.

TRANSFER döneminde birbirinden önemli isimlerle sözleşme imzaladıklarını belirten Oruç,’ Teknik direktörümüzün istekleri doğrultusunda, yönetim olarak nokta transferler gerçekleştirdik.’ dedi.

KULÜBÜMÜZE KURUMSAL KİMLİK KAZANDIRACAĞIZ

Yalova Yeşilova Spor Kulübünü üst liglere taşıyacaklarını söyleyen Oruç,’ Kulübümüzü Bölgesel Amatör Ligi ve daha üst liglerde temsil etmek, ilimizin adını daha fazla duyurmak istiyoruz. Kulübümüze ait web sitesi ve sosyal medya hesapları ile daha da fazla adımızı duyuracağız. Yalova’nın en önemli marka futbol takımı haline geleceğiz. Bu noktada Yalova Yeşilova Spor Kulübünü daha kurumsal bir yapılaşmayla, objektif bir futbol kulübü camiasına getireceğiz.’ dedi.

ALT YAPIYA ÖNEM VERİYORUZ

ALT yapı futbolcuları ile özel olarak ilgilendiklerini de söyleyen Oruç,’ Yalova Yeşilova Spor Kulübümüz alt yapımızda birbirinden yıldız isimler, geleceğin futbolcularını hazırlıyoruz. Alt yapıdan, A takıma çıkan futbolcularımızı Türk futboluna kazandırıyoruz. Bugün kulübümüzün önemli yıldızlarından Muhammed Sönmez, alt yapı futbolcularımıza örnek bir isimdir. Bizler inanıyoruz ki hem Muhammed Sönmez hem de onun gibi yıldız futbolcular Yalova Yeşilova Spor Kulübünden çıkacaktır.’ dedi.

KADIN FUTBOLUNA TAM DESTEK

YEŞİLOVA Spor Kulübü’nün sadece futbol alanında değil, sporun her alanında var olacağını da söyleyen Kulüp Başkanı Yalçın Oruç,’ Yeşilova Spor Kulübü sadece bir futbol takımından ibaret olmayacak. Hedeflerimiz ve projelerimiz var. Ülkemizde kadın futbolu gittikçe yaygınlaşmaya başladı. Bizlerde kadın futbolcularımızı kulübümüz çatısı altında birleştirebiliriz.’ dedi.

TÜM SPOR BRANŞLARINI TEK ÇATI ALTINDA BİRLEŞTİRMEK İSTİYORUZ

Hedefleri ile ilgili de birbirinden önemli açıklamalarda bulunan Oruç,’ Bizler gençlerimizi, geleceğimiz olan çocuklarımızı spora teşvik etmek için canla başla çalışıyoruz. Bu doğrultuda da Yeşilova Spor Kulübü camiası olarak tekvando, boks, basketbol ve diğer spor branşlarını kulübümüz çatısı altında birleştirmeyi hedefliyoruz. Böylelikle ilimizde birbirinden başarılı sporcu hem kulübümüzü, hem de ilimizin adını dünyaya duyabilir. Yalova Yeşilova Spor Kulübü her zaman gençlerin ve sporcuların yanında olmaya ve destek vermeye devam edecek.’ diye konuştu.

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.