BEKTAŞ: ‘MİLLETİN VEKİLLİĞİNE ADAY ADAYIYIM’

BEKTAŞ: ‘MİLLETİN VEKİLLİĞİNE ADAY ADAYIYIM’
Yayınlama: 17.03.2023
A+
A-

YALOVA siyasetinin ve Ak Parti’nin önemli isimlerinden Emrah Bektaş, Milletvekilliği Aday Adaylık başvurusunu, İl Başkanı Umut Güçlü’ye teslim etti.

‘SAYIN ERDOĞAN’IN YÜKÜNE OMUZ VERME ZAMANIDIR’

Türkiye’nin uzun zamandır demokrasi yolunda önemli adımlar attığını belirten Bektaş,’Cumhuriyetimizin 100. yılında, hükümetimizin açıkladığı ve milletimizle paylaştığı “Türkiye Yüzyılı” vizyonu kapsamında, milletimiz için yeni bir safhanın açılmaya başladığı bu dönemde, ülkemiz son derece önemli bir seçimin arifesindedir. Bu seçim şüphesiz ki, cumhuriyet tarihimizin en önemli seçimidir. Ülkemiz uzun zamandır demokrasi yolunda önemli adımlar atmış, ciddi mesafeler kat etmiştir. İşte böylesine kritik bir zamana denk gelen 14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği genel seçimleri, dünyanın göz bebeği olan bu nadide vatana ve bu aziz millete hizmet etme yolunda aşkı, ülküsü, hedefi ve vizyonu olan vatan evlatlarının omuzlarına, tıpkı bir seferberlik emrini almışçasına, vazifeye koşma, öne atılma ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yüküne omuz verme azim ve isteğini yüklemiştir.’ dedi.

 

AK Partiden Milletvekilliği aday adaylığını açıklayan Bektaş,’ Ülkemizin çepeçevre kuşatıldığı ve tam bağımsızlığına yönelik tehditlerin had safhalara ulaştığı bu zamanda, ben de bir vatan evladı olarak, devlet hizmetine koşmayı bir vazife addettim. Uzun zamandır yapmış olduğumuz çalışmalardan dolayı şahsımızı tanıyan ve teveccüh eden dostlarımızın “Mutlaka aday olmalısın. Vatanımızın ve Cumhurbaşkanımızın senin gibilere şu anda her zamandan fazla ihtiyacı var. Şimdi değilse ne zaman olacaksın?” şeklindeki teşvik içeren sözleri neticesinde 14 Mayıs 2023 Milletvekilliği genel seçimlerinde Ak Parti’mizden Yalova Milletvekili aday adayı olmaya karar vermiş bulunmaktayım. Yaşamım boyunca gerek iş hayatımda gerek siyasi çalışmalarımda edindiğim tecrübemi aday olduğum Yalovamızın iktisadi ve sosyal kalkınmasına aktarmak istiyorum. Sadece ülkemiz için değil, dünya için de büyük bir umut olan partimizin tercihi, Cumhurbaşkanımızın ve devlet büyüklerimizin tensibi, kıymetli halkımızın teveccühü ve Rabbimin inayeti ile aday olmamız ve seçilmemiz halinde, adaletten ayrılmadan devletimizin ve milletimizin hizmetkârı olacağım, her daim önceliğim vatanım, milletim, bayrağım ve sancağım olacak, hizmet yolunda bir dakika bile boşa zaman geçirmeyeceğim, şehrimize yeni yatırımların kazandırılması başta olmak üzere, her safhada gece gündüz demeden, mesai mefhumu gözetmeden çalışacağım. Tüm hemşehrilerimin destek ve dualarını bekliyor, selam ve saygılarımı sunuyorum. Allah’a emanet olunuz.’ ifadelerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.