CANBAY:“BELDEYE, BİR HASTANE KAZANDIRMAK İSTİYORUM”

CANBAY:“BELDEYE, BİR HASTANE KAZANDIRMAK İSTİYORUM”
Yayınlama: 03.08.2023
A+
A-

Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay yaklaşan yerel seçimde partisinin kendisini aday göstermesi durumunda belediye başkanlığı için önümüzdeki dönemde de aday olmak istediğini dile getirdi.

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde belediye başkanları da artık adaylık düşüncelerini net olarak ortaya koymaya başladılar. Bunlardan birisi de Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay oldu. Canbay yaptığı çalışma ve yatırımların belde halkında bir karşılığının olduğuna inandığını söyledi. Belediye Başkanlığı için yeniden aday gösterilmesi durumunda seçimi kazanacağının da altını çizen Canbay, “Göreve geldiğimiz günden beri yaptığımız işler, küçük bütçeli bir belediye olmamıza rağmen hayata geçirdiğimiz projeleri halkımız görüyor. Ben de açıkçası kendimi başarılı görüyorum. Halkımızın da böyle düşündüğünden hiç şüphem yok. Dolayısıyla da önümüzdeki yerel seçimde yola devam etmek adına adım atmayı düşünüyorum. Elbette bu sadece bizim verebileceğimiz bir karar değil. Partimin genel merkezi beni aday göstermeli. Ama partim beni aday gösterdiğinde yeniden belediye başkan adayı olur ve bu seçimi de kazanırım” diye konuştu.

“Beldeye bir hastane kazandırmak istiyorum”
Yeniden belediye başkanı seçilmesi durumunda beldeye kazandırmak istediği 2 yatırımdan da bahseden Canbay, “Elbette yeniden belediye başkanı seçilirsem hedeflerim var. Bunlardan birisi beldemize yeni ve modern bir belediye binası kazandırmak. Belediye şu anda 2 ayrı binada vatandaşa hizmet veriyor. Personelin bir kısmı Merkez Mahallesi’nde bir kısmı ise Denizgören Mahallesi’nde hizmet veriyor. Belediyeyi tek noktada birleştirirsek hizmetlerin daha hızlı ve modern bir platformda ilerleyeceğine inanıyorum. Denizgören Mahallesi’nde kullandığımız binayı boşaltınca da burayı bakım ve onarımdan geçirerek o binada bir hastaneyi beldemize kazandırmak istiyoruz. Sağlık Bakanlığı ile de bu konuda temasa geçeceğiz. Zira beldemizde nüfus hızla artıyor. Artık beldemizin bir hastaneye ihtiyacı var” dedi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.