ÇANDIR, TOPU 90’A ATTI!

ÇANDIR, TOPU 90’A ATTI!
Yayınlama: 15.08.2022
A+
A-
GELECEK Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır, Yalova’da ki yağış ile ilgili paylaşımda bulunarak,’Böylesi bir afeti siyasi malzeme olarak kullanmak doğru değil.’ dedi, Yalova halkının takdirini topladı.
‘DEVEYE SORMUŞLAR..’
Açığa alınan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın paylaşımına cevap niteliğinde olarak değerlendirilen Çandır’ın paylaşımı ise şöyle,’18 senedir aynı noktada eczanemiz. Ve tarihte ilk defa eczanemizi şu bastı. Neyse ki dolaplarımız zeminin üstünde. Böylesi bir afeti siyasi malzeme olarak kullanmak doğru değil. Deveye sormuşlar. Neren eğri? Nerem doğru ki demiş. Tabiat intikamını alıyor. Suçlu, insanoğlu.’
ÖTE yandan Yalova’da muhalefet partisi olan CHP’den, Yalova halkının hakkını daha çok savunan Gelecek Partisi’ne ise vatandaşların ilgisi artmaya devam ediyor.
‘CHP UYUMAYA DEVAM ETSİN’
Bazı vatandaşlar ise Gelecek Partisi Yalova İl Başkanlığının düzenlediği imza kampanyaları ve sürekli vatandaşla iç içe olmaları ilde ‘ana muhalefet partisi’ sıfatına getirdi. Vatandaşlar İl Başkanı Kürşat Emre Çandır ve yönetiminin çalışmalarını yakından takip ederken bazı vatandaşlar ise,’ Gelecek Partisi’nin maşallahı var. CHP İl Başkanlığı uyumaya devam etsin.’ sözlerini kullandılar.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.