CHP’NİN MİLLETVEKİLİ ‘TAHSİN BECAN’ OLDU

14 Mayıs’ta gerçekleşen genel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Yalova birinci sıra milletvekili seçilen Tahsin Becan, yerel medyaya açıklama yaparak Yalova halkına teşekkürlerini iletti.

CHP’NİN MİLLETVEKİLİ ‘TAHSİN BECAN’ OLDU
Yayınlama: 15.05.2023
A+
A-

14 Mayıs’ta gerçekleşen genel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Yalova birinci sıra milletvekili seçilen Tahsin Becan, yerel medyaya açıklama yaparak Yalova halkına teşekkürlerini iletti. Seçimlerin ardından yapılan açıklamada, Becan tarihi bir seçimden alnının akıyla çıkıldığını belirtti ve oy veren tüm Yalova seçmenlerine minnettarlık duyduğunu ifade etti.

Tahsin Becan, açıklamasında, “Yapılan onca spekülasyona rağmen, bir-iki münferit olay dışında ülke genelinde hiçbir vukuat yaşanmaması, halkımızın ne kadar aklı selim olduğunun en bariz örneğidir. Partimize teveccüh göstererek bize tercih hakkını kullanan tüm Yalova seçmenlerine sizlerin huzurunda teşekkür ederim” dedi.

Ayrıca, Adalet ve Kalkınma Partisi’nden milletvekili seçilen Ahmet Büyükgümüş ve Meliha Akyol’u da tebrik eden Becan, sayın Büyükgümüş ve sayın Akyol ile Yalova’ya hizmet etmek için beraberce çalışacaklarına dair hiçbir şüphesi olmadığını vurguladı.

Becan, büyük orandan ikinci tura kalan Cumhurbaşkanlığı seçimi sonrasında ortaya çıkacak siyasi tabloyu daha detaylı yorumlayarak, yeni bir yol haritası ile mecliste Yalova’yı temsil edeceğinin altını çizdi. Yalova halkına hizmet etmek için kararlılığını ve azmini ifade eden Becan, seçim sonuçlarının ardından daha fazla detaylı planlarını açıklayacağını belirtti.

Becan’ın basın açıklaması, Yalova halkı tarafından olumlu bir şekilde karşılandı ve gelecekteki çalışmalarıyla ilgili heyecan uyandırdı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.