ÇİFTLİKKÖY’ÜN SULTANLARINDAN İÇ TRANSFERDE 2 İMZA

ÇİFTLİKKÖY’ÜN SULTANLARINDAN İÇ TRANSFERDE 2 İMZA
Yayınlama: 08.06.2023
A+
A-

2023-2024 sezonunda yeniden Türkiye Kadınlar 1.Ligi’ne yükselme hedefiyle geçtiğimiz hafta Antrenör Kurtuluş Kantar Turhan’la anlaşma sağlayan Çiftlikköy Belediyespor Kadın Voleybol Takımı’nda iç transferde de hareketlilik yaşanıyor. Yeni sezon için transfer çalışmalarına iç transflerle başlayan Çiftlikköy’ün Sultanlarında, Pasör Nihal Çalışkan ve geçtiğimiz sezonun ikinci yarısını kiralık olarak geçiren Ortaoyuncu Doğa Kayar’la sözleşmeler yenilendi.

DOĞA KAYAR VE NİHAL ÇALIŞKAN’LA SÖZLEŞME YENİLENDİ

Çiftlikköy Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Metehan Karadeniz, transfer çalışmalarına başladıklarını dile getirerek, “Kurtuluş hocamızla anlaşma sağladıktan sonra bir yol haritası belirledik. Altyapımızdan yetişen, 1. ve 2.lig tecrübesi yaşayan Ortaoyuncumuz Doğa Kayar’ın yanı sıra geçtiğimiz sezon takıma katılan tecrübeli pasörümüz Nihal Çalışkan’la birer yıllık sözleşmeye imza attık. Takımımız için hayırlı olmasını diliyorum. Önümüzdeki günlerde de belirlediğimiz isimlerle anlaşma sağlayarak ana kadromuzu oluşturup hızlı bir şekilde sezon çalışmalarına start vermeyi amaçlıyoruz. Transfer hamlelerimiz sürecek” diye konuştu.

HEDEF 1.LİG’E YÜKSELME YARIŞINDA YER ALMAK

Çiftlikköy Belediyespor’un gelecek sezon 1. Lig’de olmak istediğini ve bu amaçla sezona başlayacaklarını ifade eden Karadeniz, “Çiftlikköy Belediyespor olarak bir voleybol geleneğimiz var, bunu başarıyla taçlandırmak istiyoruz. Bu anlamda voleybol takımımıza desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Belediye Başkanımız ve aynı zamanda Kulüp Başkanımız Ali Murat Silpagar’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.