DENİZ MANZARALI SPOR’U, YALOVA’DA YAPABİLİRSİNİZ.. TUTUK:’BİZ YALOVA’YA AŞIĞIZ’

DENİZ MANZARALI SPOR’U, YALOVA’DA YAPABİLİRSİNİZ.. TUTUK:’BİZ YALOVA’YA AŞIĞIZ’
Yayınlama: 17.05.2023
A+
A-

YALOVA sahiline yaptırılan ‘bisiklet’ vatandaşların dikkatini çekerken,’ Hem telefonlarımızı şarj edebiliyor, hem spor yapabiliyoruz. Deniz manzaralı spor keyfini sadece Yalova’da yaşayabilirsiniz. Emeği geçen Yalova Belediye Başkanımız Mustafa Tutuk’a teşekkür ederiz.’ İfadelerine yer verdiler.

‘2023 YILI VATANDAŞA HİZMETLE GEÇECEK’

Yalova’ya hizmet etmenin şiar olduğunu, hizmet ve projelere daha yeni başladıklarını belirten Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk,’ Aydınlatma direklerimizle ilimizin çehresini değiştirdik. Bisiklet yolu ile ilimizin çehresini değiştirdik. Yalova halkımıza hizmet ederken, projelerde üretmeye devam ediyoruz. Yalova 2023 yılında yatırıma da, hizmete de doyacak.’ dedi.

‘SAYILARINI ARTTIRABİLİRİZ’

Sahil bandına spor amaçlı bisikletler koyulduğunu, bu bisikletlere yoğun ilgiden ise son derece memnun olduklarını belirten Başkan Tutuk,’ Vatandaşlarımızın da dediği gibi deniz manzaralı sporu Yalova’da yapabilir, spor yaparken de bisikletlerimizde pedal çevirirken telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Spor yapmak bizim için her zaman önemlidir. Vatandaşlarımızın talebi doğrultusunda bisikletlerimizin sayısını arttırabiliriz.’ dedi.

‘VATANDAŞA HİZMET ETMENİN DİĞER ADI MUSTAFA TUTUK OLMALIDIR’

Mustafa Tutuk isminin Yalova için bir şans olduğunu, Belediye’yi deyim yerinde ise bataklıktan kurtarmanın yanı sıra kısa sürede Yalova’da fark yarattığını söyleyen Yalova halkı,’ Yalova Belediyesi önceki dönem icra avukatlarının uğrak noktasıydı. Kamuoyundan eski yönetimin durumunu takip ediyorduk. Bizler için Mustafa Tutuk ismi bir şanstır. Belediyeyi tüm borçlarından arındındı, vatandaşa hizmet noktasında yatırımlar yaptı. Yalova için canla başla çalışan Belediye Başkanına sahip olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Vatandaşa hizmet demenin diğer adı Mustafa Tutuk olmalıdır.’ diye konuştular.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.