DRAMA KURSUNUN MİNİKLERİ BEĞENİ TOPLADI

DRAMA KURSUNUN MİNİKLERİ BEĞENİ TOPLADI
Yayınlama: 16.04.2023
A+
A-

Yalova Belediyesi, ‘Gelenekten Geleceğe İbrahim Müteferrika Kültür ve Sanat Sezonu’, çocuklar için peş peşe düzenlediği etkinlikleri gösterime sunmaya devam ediyor. Yalova Belediyesi Drama Kursu öğrencilerinin sahnelediği tiyatro gösterileri, çocuklar ve aileleri tarafından beğeniyle izlendi.

TIYATRO OYUNU 7

Yalova Belediyesi, birbirinden özel ve güzel birçok etkinliği çocuklarla buluşturmayı sürdürüyor. Hafta sonu, ‘Rinti ile Tosti’nin maceralarının konu alındığı tiyatro gösterisi ile başlayan etkinlikler, aynı gün içerisinde sahnelenen ‘Büyük Küçük Komedi’ isimli çocuk oyunu ile devam etti.

Aileleri ile birlikte tiyatro gösterisini izlemeye gelen miniklere yönelik hazırlanan tiyatro gösterilerinde çocuklar, performansları ile izleyicilerin takdirini kazandı. İlk defa sahne deneyimi yaşayan çocuklar, sahne korkusu göstermeksizin rollerini en iyi şekilde icra etti.

Başkan Yardımcısı Sarıduman, Miniklere Sertifikalarını Verdi

Yoğun pr

ogramları sebebiyle Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’un gösteriye katılamadığını ancak selamlarını ilettiğini belirten Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Sarıduman, “Drama kurslarımızda eğitimlerini tamamlayan miniklerimizin, sizler için hazırladığı tiyatro gösterilerini beğeniyle izledik. Her biri birbirinden değerli minik kursiyerlerimizin göstermiş olduğu performanslarından ötürü kendilerini tebrik edi

yorum. Çocuklarımıza, tiyatro sevgisinin aşılandığı, hem eğlenirken hem de eğitildiği kültür sanat programlarımız önümüzdeki haftalarda da devam edecek” dedi.

Konuşması sonrasında Başkan Yardımcısı Sarıduman, çocukları tek tek tebrik ederek sertifikalarını ve hediyelerini takdim etti.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.