FAZLACA:“BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

FAZLACA:“BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”
Yayınlama: 24.03.2024
A+
A-

CUMHURİYET Halk Partisinin Altınova Belediye Başkan Adayı Yasemin Fazlaca, Gazete Akkent’e özel açıklamalarda bulundu. Başkan Adayı Fazlaca esnafından, öğrencisine, turizmden sanayisine kadar projelerinin olduğunu açıklayarak,’ Şimdi Fazlaca zamanı’ ifadelerine yer verdi.

“EMANETİNİZ EMANETİMİZDİR”

Altınova’nın 20 yılda çehresinin değiştiğini söyleyen Cumhuriyet Halk Partisi Altınova Belediye Başkan Adayı Yasemin Fazlaca,’ Biz bu yola çıkarken sloganımızı emanetiniz emanetimizdir diyerek çıktık. Mevcut Belediye Başkanımız Dr. Metin Oral Altınova’ya çok emek verdi. Başkanımızın emanetine sahip çıkacak ve bu emaneti geliştireceğiz.’ dedi.

“PROJELERİMİZİ BİR BİR HAYATA GEÇİRECEĞİZ”

Altınova için hayallerinin olduğunu, gelecek nesile daha yaşanılabilir bir Altınova bırakmak istediklerini söyleyen Fazlaca,’ Bizlerin geleceği olan çocuklarımız için, geleceğimiz olan gençlerimiz için bir birinden önemli projelerimiz hazır. Halkımızın da desteğiyle göreve gelir gelmez projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz.’ dedi.

“HEM SANAYİ HEM TURİZM İLÇESİYİZ”

Altınova’nın hem turizm hem de sanayi ilçesi olduğunu söyleyen Fazlaca,’ Altınova ülkemizin nadir ilçelerindendir. Hem sanayiyi hem turizmi içerisinde barındırmaktadır. Bizler ilçemizde turizmimizi geliştirecek projelerimizi hayata geçireceğiz. Altınova Hersek Lagünüyle, plajıyla birlikte gerçekleştireceğimiz projelerle birlikte ilçe tanıtımına katkı sağlayacak.’ dedi.

“UCUZ EKMEK İLE HALKIMIZI BULUŞTURACAĞIZ”

Ekonomin nedeniyle alım gücünün düştüğünü ve bu noktada halk ekmek noktalarını ilçeye kurmak istediklerini belirten CHP Altınova Belediye Başkan Adayı Fazlaca,’ Ekonomi nedeniyle vatandaşlarımızın alım gücü gün geçtikçe düşüyor. Bizlerde halkımızın ekonomilerine katkı sağlayabilmek adına ilçemizde halk ekmek satış noktaları kuracak, ilçe halkımızı ucuz ekmek ile buluşturacağız.’ dedi.

“GENÇ VE DİNAMİK MECLİS ÜYESİ ADAYLARIMIZ VAR”

Genç, dinamik ve güçlü bir Belediye Meclis Üyesi Adaylarının olduğunu da açıklayan Altınova Belediye Başkan Adayı Yasemin Fazlaca,’ Altınova Belediye Meclis Üyesi adaylarımızın yaş ortalaması 30’dur. Meclis üyelerimiz genç ve dinamik bir kadrodan oluşuyor. Önce Allah’ın sonra halkımızın da desteğiyle Altınova’yı halkımızla, esnafımızla birlikte yöneteceğiz. Halkımızın karşı durduğu projelerde bizlerde karşı duracak, talep ettikleri projelerde yanlarında olacağız. Biz Altınova olarak büyük bir aileyiz. Ailemiz doğru kararı 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde sandıkta verecektir.’ ifadelerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.