GÜREŞİN EFSANE İSİMLERİ YALOVA EMNİYET MÜDÜRÜ’NÜ ZİYARET ETTİ

GÜREŞİN EFSANE İSİMLERİ YALOVA EMNİYET MÜDÜRÜ’NÜ ZİYARET ETTİ
Yayınlama: 13.07.2023
A+
A-

Türkiye Güreş Federasyonu Serbest Güreşten Sorumlu Asbaşkanı Ali Kayalı, TGF Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Taşçı, Yağlı Güreş Eski MHK Başkanı ve Usta Başpehlivan Kadir Birlik, Yalova Emniyet Müdürü Salim Gözüm’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette güreşin gelişimi ile ilgili istişarelerde bulunuldu.

Türkiye Güreş Federasyonu Serbest Güreşten Sorumlu Asbaşkanı Ali Kayalı, TGF Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Taşçı, Yağlı Güreş Eski MHK Başkanı ve Usta Başpehlivan Kadir Birlik, Yalova Emniyet Müdürü Salim Gözüm’ü ziyaret etti. Gözüm’e görevinde başarılar dileyen Kayalı, Taşçı ve Birlik, Yalova’da süren güreş çalışmaları ile ilgili bilgiler verdiler. Yalova Emniyet Müdürü Salim Gözüm’ün de hem kendisinin bir güreşçi olduğunu hem de Türk Güreşi’ne her kademede hizmet ettiğini ifade eden Türkiye Güreş Federasyonu Serbest Güreşten Sorumlu Asbaşkanı Ali Kayalı, Türkiye Güreş Federasyonu çalışmaları ile ilgili Gözümle istişarelerde bulundu.

Kendisine gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Yalova Emniyet Müdürü Salim Gözüm ise minderin ve yağlı güreşin efsane isimlerini ağırlamaktan gurur duyduğunu söyledi. Güreş’in kendisinde çok ayrı bir yerde olduğunu ifade eden Gözüm, Yalova’da da güreşin gelişimine katkı sunmak adına üzerine düşen ne varsa yapmaya hazır olduğunu dile getirdi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.