HALİL İBRAHİM DEMİRHAN’DAN, ERKOÇ’A TAM DESTEK

HALİL İBRAHİM DEMİRHAN’DAN, ERKOÇ’A TAM DESTEK
Yayınlama: 10.07.2023
A+
A-

Ülkemizin hayırsever iş adamlarından Yalovalı iş adamı Halil İbrahim Demirhan, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Alpaslan Erkoç ve yönetim kurulu üyesi Ramazan Özçelik’i evinde ağırladı. Yalova’nın ulusal ve uluslararası iş dünyasında ve spor camiasında sevilen ve tanınan iki ismi bir araya geldi. Görüşmede Erkoç, Demirhan’dan engelli Türk sporu adına destek ve katkılarını rica etti.

Körfez ülkelerinde özellikle de Birleşik Arap Emirlikleri’nde önemli iş bağlantıları ve yatırımları bulunan, ülkemizin yurt dışında tanıtılması ve uluslararası birçok yatırımcının ülkemize yönlendirilmesi konularında yıllardır çalışmalar yapan iş insanı Halil İbrahim Demirhan’dan Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Alpaslan Erkoç’a ve engelli sporuna tam destek sözü geldi. Erkoç’un çok önemli bir görev üstlendiğini ve bir Yalovalı olarak bundan gurur duyduğunu ifade eden Demirhan, “bizler de Başkan Erkoç için üzerimize düşeni yapmaktan ve Federasyon’a destek vermekten mutlu olacağız. Alpaslan Erkoç, Yalova’mızın Türkiye’ye mal olmuş bir değeridir. Engelli camiası ve engelli spor camiası bu konuda çok şanslı çünkü Başkan Erkoç bu işe yıllarını verdi. Hem heyecanı hem de tecrübesi ile ülkemizde engelli sporunun daha fazla ve hızlı yol kat etmesini sağlayacağına inanıyor, kendisini ve yönetimini tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

Federasyon Başkanı Erkoç, iş insanı Halil İbrahim Demirhan’ın hem maddi hem de manevi olarak kendilerine büyük bir motivasyon sağladığını ifade ederek, “Halil İbrahim Demirhan ağabeyimiz uluslararası alanda sözü geçen önemli bir iş insanıdır ve bir Yalovalı olarak bir hemşerimizin böyle güzel yerlerde olması gurur vericidir, aynı zamanda bizim için bir fırsat bir şanstır. Federasyon yönetimi olarak seçildiğimiz günden bu yana durmadan dinlenmeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Özellikle de uluslararası iş ve spor dünyasından bizlere katkı sağlayacak başta yurttaşlarımız olmak üzere önemli isimlere ulaşmaya başladık. Halil İbrahim Demirhan, bu konuda Federasyonumuz ve engelli sporu için adeta bir anahtar olacaktır. Biz biliyoruz ki Sayın Demirhan özellikle başta Körfez ülkeleri ve Avrupa olmak üzere birçok ülkede üst düzey devlet görevlilerinden iş insanlarına, uluslararası sanat camiasından spor camialarına kadar her alanda aktif ve önemli bir isimdir. Federasyon çalışmalarına yapacağı katkı hatta isminin bizimle anılması bile bizim için çok önemlidir. Halil İbrahim Demirhan beyefendi bizim için adeta bir anahtardır, inanıyoruz ve biliyoruz ki sahip olduğu yüce gönlü ve varlığı ile bize nice kapılar açacaktır. Bu konuda kudretli, maharetli ve muktedir olduğunu yakinen biliyoruz. Bizlere sağlayacağı katkılarla daha hızlı ve etkili çalışmalara imza atacağız. Şahsıma ve engelli camiasına göstermiş olduğu ilgi, alaka ve mütevaziliğinden ötürü Halil İbrahim Demirhan’a çok teşekkür ederim. El ele verdiğimiz sürece daha iyisini en iyisini yapacağımızı biliyoruz. Bu vesile ile bizlerin bu yolda yalnız olmadığını gösteren tüm iş insanlarımıza ve camiamıza katkı sunan tüm sporseverlere müteşekkirim” dedi

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.