İKİ BAŞKAN ‘OMUZ OMUZA’

İKİ BAŞKAN ‘OMUZ OMUZA’
Yayınlama: 12.06.2023
A+
A-

BÖLGESEL Amatör Ligi’nde Yalova’yı temsil edecek olan Yalova Yeşilova Spor Kulübüne, Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’tan tam destek geldi. Belediye Başkanı Tutuk’un referansları doğrultusunda sağlık, teknoloji ve inşaat alanında uluslararası faaliyet gösteren bir firma Yalova Yeşilova Spor Kulübü ile 2 yıllık sponsor anlaşması sağlanılacağını Kulüp Başkanı Yalçın Oruç açıkladı.

TUTUK:’DESTEKLERİMİZ HER ZAMAN DEVAM EDECEK’

Yalova’da her zaman sporun ve sporcunun yanında olduğunu, kendisinin de eski bir bilek güreşçisi olduğunu ifade eden Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk,’ Her zaman dediğimiz gibi bizler gençlerimizin, sporcularımızın yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Bu doğrultuda ilimizi Bölgesel Amatör Liginde temsil edecek olan Yalova Yeşilova Spor Kulübünü tebrik eder ve başarılar dilerim. Bizler verdiğimiz sözlerin arkasında durmaya devam edecek ve Yalova Yeşilova Spor Kulübümüzü destekleyeceğiz. Kulüp Başkanı Yalçın Oruç ve Yeşilova Spor Kulübünü yönetimine çıktıkları yolda başarılar dilerim.’ dedi.

ORUÇ:’BAŞKANIMIZ TUTUK’A TEŞEKKÜR EDERİM’

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’un her zaman Yalova Yeşilova Spor Kulübünün yanında olduğunu ve desteklerinden dolayı kendisine teşekkür ettiklerini belirten Yalova Yeşilova Spor Kulübü Başkanı Yalçın Oruç,’ Bizler, kurduğumuz hayalin bir kısmını gerçekleştirdik. Artık hedefimiz ilimizi 3. Ligde temsil etmek istiyoruz. Bölgesel Amatör Lig öncesi sezon çalışmalarımıza ve transfer çalışmalarımıza başladık. Yalova Belediye Başkanımız Mustafa Tutuk’un katkı ve referansları ile kulübümüz 17 Haziran Cumartesi günü sağlık, teknoloji ve inşaat alanında uluslararası faaliyet gösteren bir firma ile 2 yıllık sponsorluk anlaşması yapacak. Her iki tarafa da hayırlı olmasını temenni ederim. Bizler ilimiz için, taraftarlarımız için Bölgesel Amatör Ligi’nde şampiyon olacağız.’ ifadelerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.