İNCE:’ERDOĞAN’I TEBRİK EDERİM’

İNCE:’ERDOĞAN’I TEBRİK EDERİM’
Yayınlama: 31.05.2023
A+
A-

Cumhurbaşkanı adayı olan ancak daha sonra adaylıktan çekilen Millet Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce Cumhurbaşkanlığı seçimleri sonrasında bir açıklama yaptı. İnce muhalefeti, “Nerede yanlış yaptık” diye kafa yormaya davet etti.

Millet Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, 28 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı seçiminin resmi olmayan kesin sonuçları hakkında sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. İnce, seçimi kazanan Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik ederek, muhalefete de “nerede yanlış yapıyoruz” diye kafa yorma çağrısı yaptı.

İnce’nin açıklaması şöyle, “Ülkemize yakışan bir olgunlukla barış içinde gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ülkemize ve milletimize hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim. Kesin olmayan sonuçlara göre Cumhurbaşkanlığı makamına yeniden seçilen Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik eder, memleketin dağ gibi birikmiş sorunlarını çözmesinde kolaylıklar dilerim. Seçim sonuçlarına ilişkin detaylı değerlendirmeleri önümüzdeki günlerde yapacağım. Şimdilik bütün muhalefeti nerede yanlış yapıyoruz diye kafa yormaya davet ediyorum.”

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.