İYİ Kİ VARSIN ‘TUTUK’

İYİ Kİ VARSIN ‘TUTUK’
Yayınlama: 25.07.2023
A+
A-

YALOVA’DA Elmalık köyünde yaşanan su sorunu nedeniyle Elmalık Köyü Muhtarı Melih Boz, Yalova Giresunlular Derneği Başkanı İbrahim Arslan ve Yalova Yeni Giresunlular Derneği Başkanı Alaattin Karahasan, Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk ile görüştü.

Yalova Belediyesi’nin sorumluluk alanında olmamasına rağmen Yalova halkının asla mağdur edilmemesi hususunda hassas davrandıklarını belirten Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk,’ İlimizde yaşanan su sıkıntısının çözümüne yönelik çalışmalarımızı masaya yatırdık. Bizlerin sorumluluk sahasında olmamasına rağmen yeni bir girişimde bulunmak ve çözüm odaklı çalışmalarımız için kollarımızı sıvadık. Bizler Yalova’da hiçbir vatandaşımızın mağdur olmasını, mağdur bırakılmasını istemiyoruz.’ dedi.

 

Yalova Belediye Başkanı Tutuk ile görüşmelerin oldukça verimli geçtiğini belirten Dernek Başkanları Arslan, Karahasan ve Elmalık Köy Muhtarı Boz,’ Her sorunda elini taşın altına koyan Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, kendi sorumluluk alanı olmamasına rağmen bizlere destek sözü verdi. Kendilerine teşekkür ediyoruz.’ diye konuştular.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.