MİNİK ELLER, KOCAMAN YÜREKLER

MİNİK ELLER, KOCAMAN YÜREKLER
Yayınlama: 08.02.2023
A+
A-

Altınova Belediyesi bünyesinde de toplanan yardımlar, toplama merkezlerinden bölgeye gönderiliyor.

Altınova Belediye binasında içimizi ısıtan görüntüler geliyor. Yardım kolilerini, Rüzgar ve Çınar isimli kocaman yürekli çocuklarımız, deprem bölgesindeki kardeşlerine kıyafet ve oyuncak gönderirken minik elleriyle de kolileri taşıyor.

İçimizi ısıtan görüntüler

Tüm Türkiye’de deprem bölgesine gönderilmek üzere yardım seferberliği yapılıyor. Deprem bölgesindeki vatandaşların mağdur olmaması için vatandaşlar ellerinden geleni yapıyor. Altınova Belediyesi bünyesinde de toplanan yardımlar, toplama merkezlerinden bölgeye gönderiliyor. Altınova Belediye binasında içimizi ısıtan görüntüler geliyor. Yardım kolilerini Rüzgâr ve Çınar isimli kocaman yürekli çocuklarımız, minik elleriyle taşıyor.

“Birlikte aşacağız”

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova’nın bu anlamda tek yürek olduğunu söyledi. Başkan Oral, yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi: “Kocaman yürekli çocuklarımız, umutlarımız var bizim. Rabbim, sizin güzel yüreğinizi, dileklerinizi, dualarınızı ve emeklerinizi kabul etsin, darda olan vatandaşlarımıza şifa, güç kuvvet versin inşallah. Altınova tek yürek. Rüzgar ve Çınar hem kıyafet hem de oyuncaklarını getirdi. Bizi biz yapan zor günlerde kenetlenmemiz, sıkı sıkıya kucaklaşmamız. İnşallah bu zor günleri birlikte aşacağız.”

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.