ORAL: AZİZ MİLLETİMİZ DEPREMZEDELERİN YANINDA

ORAL: AZİZ MİLLETİMİZ DEPREMZEDELERİN YANINDA
Yayınlama: 21.02.2023
A+
A-

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, deprem bölgelerinden Malatya’da çeşitli temaslarda bulunarak, yardım çalışmalarına katıldı. Başkan Oral, “Aziz Milletimiz depremzedelerin yanında” diye konuştu.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, deprem bölgesindeki çalışmalarını tamamlayarak ilçeye döndü. Başkan Oral, 23-24. Dönem AK Parti Malatya Milletvekili Ömer Faruk Öz ve AK Parti Yalova İl Başkan yardımcısı Mehmet Birkan ile birlikte önceki gün de Malatya’da deprem çalışmalarına katılan askeri ve sivil yetkililer ile görüşmeler yapıp, çalışmalarını tamamlayarak Altınova’ya döndü.

Temaslarda bulundu

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, 23-24. Dönem AK Parti Malatya Milletvekili Ömer Faruk Öz ve AK Parti Yalova İl Başkan yardımcısı Mehmet Birkan ile birlikte Malatya Merkez İlçe, Yeşilyurt İlçesinde kurulu bulunan çadır kent, Battal Gazi Belediyesi, Doğanşehir İlçesi, Akçadağ İlçesi ile Adıyaman Merkez ve ilçelerinde çeşitli temaslarda bulundu.

“Milletimizden Allah razı olsun”

Devletin tüm imkânlarıyla deprem bölgesinde faaliyetlerde bulunduğunu dile getiren Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Aziz Türk Milletimiz büyüklüğünü bir kez daha ortaya koymuştur. Kamu ile özel kurum ve kuruluşlar, STK’lar, gönüllüler canla başla depremzedeler için seferber olmuş durumda. Altınova olarak bizler de tüm imkânlarımızla depremzede kardeşlerimizin yanında yer alıyoruz. Yaralarımızı birlikte sararak, bu günleri birlikte geride bırakacağız. Aziz Milletimizden Allah razı olsun” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.