ORUÇ: ‘ŞİMDİ BİR OLMA, BİRLİK OLMA ZAMANIDIR’

ORUÇ: ‘ŞİMDİ BİR OLMA, BİRLİK OLMA ZAMANIDIR’
Yayınlama: 12.08.2023
A+
A-

TARİHİNDE ilk defa Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele edecek olan Yalova Yeşilova Spor Kulübü, Bölgesel Amatör Ligi’ne de şampiyonluk parolası ile çıkacaklarını belirtirken, Kulüp Başkanı Yalçın Oruç,’ Top başı yapıyoruz.’ dedi.

‘ŞİMDİ BİR OLMA ZAMANIDIR’

Tüm Yalovalılardan, Yalova Yeşilova Spor Kulübüne destek beklediklerini, taraftarın gücü ile Bölgesel Amatör Ligi’nde Yalova Yeşilova Spor Kulübünün fırtına gibi eseceğini belirten Başkan Oruç,’ Bugün top başı yapacağız. Şampiyon futbolcularımız sahaya, idman yapmaya çıkacak. Sakatlık olmadan bir sezon geçirmek en büyük dileğimizdir. Şimdi Yalova olma zamanıdır. İlimizi Bölgesel Amatör Ligi’nde temsil ederek, şampiyon olacağımıza inanıyoruz. Bunun içinde sen, ben demeden bir olmaya, Yalova olmaya ihtiyacımız vardır.’ dedi.

‘BİR MAHALLENİN RÜYASINI GERÇEKLEŞTİRDİK’

SÜPER Amatör Ligi’nde bir mahallenin rüyasını gerçekleştirdiklerini belirten, şimdi de Yalova’nın adını 3. Lige taşımak istediklerini belirten Yalova Yeşilova Spor Kulübü Başkanı Yalçın Oruç,’ Bizler bir mahalle takımını Süper Amatör Ligi’nde şampiyon yaptık. Bölgesel Amatör Ligi’nde de şampiyon olacağımıza inanıyoruz. Yalova’yı önce 3. Lig sonrasında daha üst liglerde temsil edene kadar durmadan çalışacağız.’ ifadelerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.