ORUÇ:’SEZON SONU GÜLEN TARAF BİZ OLACAĞIZ’

ORUÇ:’SEZON SONU GÜLEN TARAF BİZ OLACAĞIZ’
Yayınlama: 04.02.2023
A+
A-

SÜPER Amatörde önemli bir maça çıkan Yalova Yeşilova Spor Kulübü- Tavşanlı Belediye Spor ile 2-2 berabere kaldı. Yeşilova Spor Kulüp Başkanı Yalçın Oruç, taraftarların verdiği 90 dakika desteğe teşekkür ederek,’ yolun sonu şampiyonluk olacak, kimse merak etmesin.’ dedi.

Yeşilova Spor – Tavşanlı Belediye Spor maçında üstün bir performans gösteren Yeşilova Spor Kulübü, yediği son dakika golle Tavşanlı Belediye Spor ile puanları paylaştı.

Yağmur, çamur ve soğuk demeden 90 dakika boyunca Yeşilova Spor Kulübü taraftarları futbolculara tam destek verdi. Taraftarların her zaman desteğine ihtiyaç duyduklarını, soğuk hava ve yağmur dinlemeden takıma destek olan taraftarların her zaman özel olduklarını ifade eden Yalova Yeşilova Spor Kulübü Başkanı Yalçın Oruç,’ Bizim için çok önemli bir maç oynadık. Maçta üstün olan taraf bizdik. Son dakika golü ile puanları paylaştık. Geçici bir süre liderliği bıraktık. Takımımıza güvenimiz tamdır. Tek üzüntümüz taraftarlarımıza 3 puanı hediye edememektir. Fakat taraftarlarımıza söz verdik. Liderlik el değiştirir fakat biz sezon sonu şampiyon olacağız.’ diye konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.