PAŞAKENT MAHALLESİ’NDE KAPSAMLI TEMİZLİK

PAŞAKENT MAHALLESİ’NDE KAPSAMLI TEMİZLİK
Yayınlama: 25.07.2023
A+
A-

Yalova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, mahallelerde sürdüğü genel temizlik çalışmalarına her hafta kapsamlı temizlik çalışması ile devam ediyor. Ekipler, sabahın erken saatlerinde Paşakent Mahallesi’nde başladığı kapsamlı temizlik çalışmalarını tamamladı.

Her hafta bir mahallede çalışma yapan Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, bu hafta çalışmalarına Paşakent Mahallesi’nde devam etti. Yabani otların biçilmesi, mıntıka temizliği, moloz ve katı atıkların toplanması ve yolların tazyikli su ile yıkanmasının ardından Paşakent Mahallesi’nde yapılan geniş kapsamlı çalışma sona erdi.

“Kapsamlı Çalışmalar, Her Hafta Bir Mahallede”

Konu ile ilgili açıklama yapan Temizlik İşleri Müdürlüğü yetkilileri; “Sabahın erken saatlerinde başlayan çalışmalarımızı, nitelikli personelimiz ve araçlarımız ile kısa sürede tamamlıyoruz. Planlamalarımız dahilinde mahallenin her bir noktasından ekiplerimiz çalışmalarına eş zamanlı olarak başlıyor. Bu çalışmalarda; mıntıka temizliği, moloz ve katı atıkların toplanması, yoldaki yabani otların budaması ve yolların yıkamasını gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımızın hak ettiği gibi tertemiz bir şehirde yaşaması adına çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.