SUBAŞI SAMSUNLULAR DERNEĞİ’NİN İFTAR PROGRAMINA YOĞUN KATILIM SAĞLANDI

SUBAŞI SAMSUNLULAR DERNEĞİ’NİN İFTAR PROGRAMINA YOĞUN KATILIM SAĞLANDI
Yayınlama: 26.03.2024
A+
A-

SUBAŞI Samsunlular Derneği iftar programı düzenledi. 600 üstü üyeli dernekte gündem yerel siyaset olurken Dernek Kurucu Üyesi ve Başkan Yardımcısı Atıf Çam,’ Dernek olarak her zaman doğru karar alacağız.’ dedi.

Yoğun katılımın gerçekleştiği programda söz alan Subaşı Samsunlular Kurucu Üyesi ve Dernek Başkan Yardımcısı Atıf Çam, ‘Biz Subaşı Samsunlular Derneği olarak tüm siyasi partilere eşit mesafedeyiz. Gazze ve Filistin’de hayatını kaybeden kardeşlerimizi, şehitlerimizi rahmetle minnetle anıyoruz. İftar programımızda Kuran-ı Kerim ve mevlid-i şerif okuttuk. Allah kabul eylesin.’ dedi.

“DOĞRU KARAR VERECEĞİZ”

Yerel seçim sürecinde olunması nedeniyle bu konu ile ilgili de açıklamada bulunan Çam, ‘ Biz parti üstü bir derneğiz. Hiç bir siyasi partiyi desteklemediğimiz gibi, tüm siyasi partilere şuan için eşit mesafedeyiz. Seçim yaklaştığı günlerde dernek olarak yönetim kurulu üyelerimiz ve hemşerimiz ile birlikte tabiki bir toplantı yapacağız. Biz Subaşı Samsunlular Derneği olarak her zaman olduğu gibi doğru karar almaya devam edeceğiz.’ ifadelerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.