SÜREKLİ SAHADA, MİLLETİNİN YANINDA

SÜREKLİ SAHADA, MİLLETİNİN YANINDA
Yayınlama: 21.03.2023
A+
A-

AK Parti Kocaeli eski İl Kadın Kolları Başkanı, MKYK Üyesi ve AK Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Serpil Yılmaz, adaylık açıklamasının ardından saha çalışmalarına hız kesmeden başladı.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın her zaman yolundan ilerleyeceğini ifade eden AK Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Serpil Yılmaz,’ Bugün Derince Belediye Başkanımız Zeki Aygün, Darıca Belediye Başkanımız Muzaffer Bıyık, Kartepe Belediye Başkanımız Mustafa Kocaman, Başşiskele Belediye Başkanımız Yasin Özlü ve Gölcük Belediye Başkanımız Ali Yıldırım Sezer’i makamlarında ziyaret ettik. Aynı anda Kocaeli AK Parti İlçe Teşkilatlarımızı da ziyaret ederek genel seçimler üzerine istişarelerde bulunduk. Cumhurbaşkanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yolundan ilerlemeye, milletimizin için çalışmaya ara vermeden devam ediyoruz.’ ifadelerine yer verdi.

HEMŞEHRİLERİNDEN TAM DESTEK GELDİ.. ‘YILMAZ’I ANKARA’DA GÖRMEK İSTİYORUZ’

Serpil Yılmaz’ın aday adaylık açıklaması sonrası Karamürsel’li hemşehrilerinden de tebrik geldi. Karamürselli hemşehrileri, Ankara’da artık bir Karamürsellinin olması gerektiğini ifade ederken,’ Serpil Yılmaz Karamürsel’in gururudur. Sürekli sahada, vatandaşının yanında olan bir isimdir. Serpil Yılmaz’ı Ankara’da görmek istiyoruz.’ diye konuştular.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.