TESİSİN AÇILIŞINA SON GÜNLER!

TESİSİN AÇILIŞINA SON GÜNLER!
Yayınlama: 20.08.2023
A+
A-

2023-2024 sezonunda Bölgesel Amatör Ligi(BAL)’nde Yalova’yı temsil edecek olan Yeşilova Spor, yeni tesisini hayata geçirmek için gün sayıyor.

Yeşil Mavili ekip son derece modern donanımlara sahip olacak tesisine ve mescidine iş insanları Ali Demirhan ve Halil İbrahim Demirhan’ın babaları hayırsever iş insanı rahmetli Şeyh Abdulkadir Demirhan’ın ismi verilecek.

‘TEŞEKKÜR EDERİZ’

İşadamları Ali Demirhan ve Halil İbrahim Demirhan’a teşekkür eden Yalova Yeşilova Spor Kulüp Başkanı Yalçın Oruç,’ Kulübümüz, ilimizi Bölgesel Amatör Ligi’nde temsil edecek olmasından son derece memnuniyet duyuyoruz. Bizler Bölgesel Amatör Liginde şampiyon olacağız. Bizlere destek veren Yalova Belediye Başkanımız Mustafa Tutuk’a, sponsor firmamız ADCO inşaat sahibi değerli iş adamı Ali Demirhanve Halil İbrahim Demirhan’a teşekkür ederiz. Tesisimizin açılışını yaklaşık bir ay sonra gerçekleştireceğiz. Kulübümüz son derece modern bir spor tesisine kavuşacak. Bizlerde kulüp tesisimizin adına rahmetli Şeyh Abdulkadir Demirhan ismini vererek, değerli büyüğümüzün adını kulübümüzde yaşatacağız.’ diye konuştu.

 

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.