TUTUK AYAĞININ TOZUYLA SAHALARA İNDİ

TUTUK AYAĞININ TOZUYLA SAHALARA İNDİ
Yayınlama: 26.02.2023
A+
A-

Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Hatay’a ziyarette bulunan Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’nin başkanlıklarında gerçekleşen ‘Afet Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı.

DEPREM sonrası depremzedeleri bir an olsun yalnız bırakmayan Başkan Vekili Tutuk, Yalova’ya gelir gelmez ayağının tozuyla sahalara indi.

Allah’tan böyle bir acının bir daha ülkemize göstermemesini dileyen Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk,’ Kahramanmaraş ve çevre illerde gerçekleşen deprem hepimizi derinden yaraladı. Yalova Belediyesi olarak tüm olanaklarımız ile deprem bölgelerinde çalışmalara katıldık. Depremzedelerimizin yanında olduk. Bölgede ki Afet Koordinasyon ve Değerlendirme toplantılarına katılım sağladık. Kahramanmaraş ve diğer illerde temizlik araçlarımız ve personellerimiz çalışmalarını sürdürüyor. İlimize dönmemiz ile birlikte şehrimizin içme suyunu karşılayacak olan yeni ana isale hattı projemizi yerinde inceledik. Ardından Safran köyünde hemşehrilerimizle bir araya geldik.’ ifadelerine yer verdi.

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.