VALİ EROL’DAN BAŞARILI HEKİMLERE ÖDÜL

VALİ EROL’DAN BAŞARILI HEKİMLERE ÖDÜL
Yayınlama: 08.08.2023
A+
A-

Yalova Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görevli üç hekim, sağlık hizmetlerinde gösterdikleri üstün gayret ve başarı nedeniyle Yalova Valisi Muammer Erol tarafından ödüllendirildi. Valilik makamında düzenlenen törende, hekimlere başarı belgesi verildi.

Yalova Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görevli Kardiyoloji Uzmanı Dr. Feyza Kurt, Göz Hastalıkları Uzmanı Dr. Kadir İlker Çankaya ve Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Dr. Müge Özcan, sağlık hizmetlerinin etkin bir şekilde sunumundan hasta memnuniyetine öncelik vererek sağlığın korunması ve hastalıkların tedavisinde gösterdikleri üstün gayret ve başarılı çalışmaları nedeniyle ödüle layık görüldü. Bu çerçevede Yalova Valisi Muammer Erol’un makamında bir tören düzenlendi. Yalova Sağlık İl Müdürü Dr. Emrah Eray’ın da hazır bulunduğu törende konuşan Yalova Valisi Muammer Erol, sağlık çalışanlarının pandemi sürecinde büyük bir fedakarlık ve özveriyle görev yaptıklarını belirterek, “Sağlık hizmetleri, toplumun en temel ihtiyaçlarından biridir. Bu hizmetleri sunan sağlık çalışanlarımız ise büyük bir sorumluluk taşımaktadır. Özellikle pandemi sürecinde sağlık çalışanlarımız canla başla mücadele etmiş ve insan hayatını kurtarmak için her türlü zorluğa göğüs germiştir. Bu nedenle sağlık çalışanlarımıza minnettarız.” dedi.

Erol, ödül alan hekimlerin de sağlık hizmetlerinde gösterdikleri başarıyla takdir topladıklarını ifade ederek, “Bugün burada ödül verdiğimiz hekimlerimiz, kendi branşlarında yaptıkları çalışmalarla hem hastaların hem de meslektaşlarının takdirini kazanmıştır. Onlar, sağlık hizmetlerinin kalitesini yükseltmek için çaba göstermiş ve hasta memnuniyetini ön planda tutmuştur. Bu nedenle onları tebrik ediyor ve başarı belgesi veriyoruz.” diye konuştu.

Ödül alan hekimler de duydukları memnuniyeti dile getirerek, Vali Erol’a teşekkür ettiler. Hekimler, “Sağlık hizmetleri, bizim için bir meslek değil, bir gönül işidir. Bizler, hastalarımızın sağlığına kavuşması için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bu çabamızın takdir edilmesi bizi çok mutlu etti. Bize bu ödülü veren Sayın Valimize teşekkür ediyoruz.” dediler.

Törenin sonunda Vali Erol, hekimlere başarı belgelerini takdim ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.