YALOVA YEŞİLOVA SPOR TESİSİYLE BÜYÜYECEK

YALOVA YEŞİLOVA SPOR TESİSİYLE BÜYÜYECEK
Yayınlama: 23.07.2023
A+
A-

2023-2024 sezonunda Bölgesel Amatör Ligi(BAL)’nde Yalova’yı temsil edecek olan Yeşilova Spor, yeni tesisini hayata geçirmek için 7 gün 24 saat aralıksız çalışıyor. Yeşil Mavili ekip son derece modern donanımlara sahip olacak tesisine ve mescidine iş insanları Ali ve Halil İbrahim Demirhan’ın babaları hayırsever iş insanı rahmetli Şeyh Abdulkadir Demirhan’ın ismi verilecek.

Bölgesel Amatör Lig mücadelesi için geri sayıma başlayan yaptığı transferlerle ülke gündeminde yer tutan Yalova ekibine Erzurumspor F.K.’da önemli işlere imza atan şimdilerde ise Tuzlaspor’u alarak dikkat çeken Ali Demirhan’ın hem sponsorluk hem de tesisleşme yönünde verdiği destek dikkat çekiyor.

Yalova Yeşilova Spor Kulüp Başkanı Yalçın Oruç ve Yalovalı iş insanı Ali Demirhan birçok kulübün hayal bile edemeyeceği tesis için gecesini gündüzüne katarken Yalova’ya son derece modern bir spor yatırımı kazandırmış olacaklar.

“Değerli Büyüğümüz Abdulkadir Demirhan’ın İsmini Tesisimizde Yaşatacağız”
Yeşilovaspor Kulübü Başkanı Yalçın Oruç,” Bölgesel Amatör Ligde hedefimizi şampiyonluk olarak belirledik. Birbirinden önemli transferlere gerçekleştirdik. Bunun yanı sıra tesisleşme projemize de start verdik. Değerli iş insanları Ali Demirhan ve Halil İbrahim Demirhan’ın destekleriyle çalışmalara başladık. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Erzurumspor F.K.’da kazandığı başarılarla birlikte ilimize ve ülkemize değerli yatırımlar kazandıran her zaman kulübümüzün yanında olan Ali Demirhan’a ve Halil İbrahim Demirhan’a teşekkür ediyorum. Değerli iki ismin katkılarıyla kulübümüze ve Yalova’mıza kazandıracağımız modern tesisimizin yanı sıra mescit ve şadırvanda yapılacak. Tesis ve mescidimizin ismi Ali ve Halil İbrahim Demirhan’ın babaları hayırsever iş insanı rahmetli Şeyh Abdulkadir Demirhan olacak. Değerli büyüğümüzün ismini kulübümüzde yaşatmış olacağız” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.