YALOVA’DA TAKSİM TRİO RÜZGARI ESTİ

YALOVA’DA TAKSİM TRİO RÜZGARI ESTİ
Yayınlama: 15.06.2023
A+
A-

Yalova Belediyesi tarafından 2023 Gençlik Festivali ile başlayan konserler, Barış Manço Açıkhava Tiyatrosu’nda düzenlenen ‘Taksim Trio’ konseri ile devam etti.

 

Kültür, sanat etkinlikleri kapsamında yaz ayının gelmesiyle birlikte Yalova Belediyesi tarafından düzenlenen konserler aralıksız olarak devam ediyor. Barış Manço Açıkhava Tiyatrosu’nda düzenlenen ‘Taksim Trio’ konserine Yalovalı vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

 

Klarnette Hüsnü Şenlendirici, Kanun’da Aytaç Doğan ve Bağlamada İsmail Tunçbilek’ten oluşan ‘Taksim Trio’ müzik grubu birbirinden güzel eserlerle Yalovalılara muhteşem bir müzik ziyafeti sundu. Konseri Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk eşi Gökşen Şahin Tutuk, Başkan Yardımcıları Fatih Şahin, Ahmet Sarıduman ile birlikte çok sayıda vatandaş ilgiyle izledi.

 

Başkan Tutuk ‘Etkinliklerimiz Devam Edecek’

Yalova Belediyesi olarak farklı sanatçıları, grupları ve müzisyenleri Yalovalılarla buluşturduklarını belirten Başkan Tutuk; “Yaz ayının gelmesiyle kültür sanat etkinliklerimiz yoğunlaşarak devam edecek. Düzenlediğimiz ‘Gençlik Festivali’mizle yaz ayına hızlı bir şekilde giriş yaparak konserlerimize başladık. Festivalimizin bitimiyle birbirinden değerli saz üstatlarından oluşan ‘Taksim Trio’ grubunu hemşerilerimizle buluşturduk. Kendilerine Yalovalı hemşerilerimin adına tek tek teşekkür ediyorum’ dedi.

 

Başkan Tutuk eşi Gökşen Şahin Tutuk ile birlikte Hüsnü Şenlendirici, Aytaç Doğan ve İsmail Tunçbilek’e geleneksel olarak yapılan isimlerinin yazılı olduğu Yalova Kağıdı ile birlikte plaket takdim ederek teşekkür etti.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.