YILDIRIM’DAN, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A ÖZEL HEDİYE

YILDIRIM’DAN, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A ÖZEL HEDİYE
Yayınlama: 07.08.2022
A+
A-
AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı 10. Açılış Bayramı programına, Karamürsel’den yoğun katılım gerçekleşti. Düzenlenen programı AK Parti Karamürsel İlçe Başkanı Sait Mete ve yönetimi, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ve çok sayıda vatandaş katılım sağlarken, Belediye Başkanı Yıldırım Bakan Süleyman Soylu ve Murat Kurum ile görüştü.296899392 478651900932562 7128999728942199885 n
PROGRAM ÖNCESİ BAKANLARLA GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİ
Program öncesi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum ve AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanımız Erkan Kandemir ile birebir görüşme imkanı bulduklarını söyleyen Karamürsel Belediye Başkanı Yıldırım,’ Maşallah Kocaeli 2023’e hazır bunu hep beraber gördük, görmeye devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımızın katılacağı programa tam katılım sağladık. Cumhurbaşkanımızı beklerken Bakanımız Süleyman Soylu, Murat Kurum ve Teşkilat Başkanımız Erkan Kandemir ile ilçemizde gerçekleştirilen çalışmalar üzerine hasbihal ettik.’ dedi.
YILDIRIM’DAN, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A HEDİYE
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kocaeli ziyaretlerinde hat sanatı ile hazırlatılan ve üzerinde Osmanlıca ‘Çanakkale Geçilmez’ yazan tabloyu Cumhurbaşkanı Erdoğan’a takdim ettiklerini de söyleyen Yıldırım,’ Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Kocaeli ziyaretlerinde hat sanatı ile hazırlattığımız üzerinde Osmanlıca “Çanakkale Geçilmez” yazan tabloyu hediye ettik. Sayın Cumhurbaşkanımıza sağlıklı uzun ömürler diliyorum. Varlığı süresince bizlere aşıladığı vizyon sayesinde; Allah’ın izni ile geçilmeyen Çanakkale ve Çanakkale’ler hiçbir zaman geçilmeyecek.’ sözlerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.