‘YÜZYILIN ZAFERİNE HAZIRIZ’

‘YÜZYILIN ZAFERİNE HAZIRIZ’
Yayınlama: 12.05.2023
A+
A-

14 Mayıs seçimlerine saatler kala seçim çalışmalarına aralıksız devam eden ilçede girilmeyen kapı, sıkılmayan el bırakmayan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Yüzyılın seçimlerine hazır olduklarını söyledi.

14 Mayıs seçimlerinde tarihi bir zafer alacaklarını söyleyen Başkan Oral, “AK Partimize giderek artan bir teveccüh var. Bunun başlıca nedeni elbette her zaman doğrudan yana olan, verdiği her sözü yerine getiren, hizmet siyasetini ilke edinen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a duyulan güvendir. Cumhur İttifakı’na milletimizin güveni tamdır. Bu güven inşallah 14 Mayıs’ta da sandıkları patlatarak, tarihi bir farkla seçim zaferiyle taçlanacaktır” dedi.

“Bağımsızlık ruhu”

Türkiye Yüzyılı için durmadan, yorulmadan çalıştıklarını ifade eden Başkan Oral, “Başarılamaz, imkânsız denilen şeyleri mümkün hale getirdi, başardı. Biz bu millete inanıyoruz. Bu milletin bağımsızlık ruhuna, kararlılığına, barışa, kardeşliğe, adalete dair duruşuna, mazlumlara yaklaşımına hep şahit olduk. Çok aziz bir milletimiz var. Yeter ki önündeki engeller kaldırılsın. Dış güçlerin, karanlık odakların kurduğu tezgâhları bozabilecek, buna vizyonu yeten, farkında olan, buna kapasitesi olan kadroları olsun, liderleri olsun. O zaman bu millet çok başarılı hizmetlere, başarılı ürünlere, üretimlere, başarılı işlere tek tek imza atmayı bilecek” diye konuştu.

“İman varsa imkân vardır”

Başkan Oral, “Bu milletin kararlı evlatları, kararlı liderleri tarih boyunca geldi. Zaman geldi onları astılar, zaman geldi onları milletin gözünden düşüren başka hilelere başvurdular. Aynı şeyleri tekrar ediyorlar. Bu bin yıldır tekrar ediyor. Milletinize inandığınızda, kendinize inandığınızda yapamayacağınız hiçbir şey yoktur. İman varsa imkân vardır. Biz bunu son 20 yılda, ondan önceki yıllarda, daha öncesinde iman varsa imkân vardır diye defalarca gösterdik. Şimdi de göstermeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.