BAŞKAN TUTUK, ESNAFLA BİR ARAYA GELMEYE DEVAM EDİYOR

BAŞKAN TUTUK, ESNAFLA BİR ARAYA GELMEYE DEVAM EDİYOR
Yayınlama: 24.07.2023
A+
A-

Yalova’nın her kesimiyle bir araya gelip, sorunları ilk ağızdan dinlemeye özen gösteren Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Hafta sonunu Mimar Sinan Caddesi esnafına ayıran Başkan Mustafa Tutuk, esnafa helalinden bol kazanç ve bereketli işler temennisinde bulundu.

Başkan Mustafa Tutuk, hafta sonu Mimar Sinan Caddesi esnafıyla bir araya geldi. Yalova Esnaf Odası Başkanı Necati Erbul ile birlikte Mimar Sinan Caddesi esnafıyla buluşan Başkan Tutuk; esnafın talep ve önerilerini yerinde öğrendi.

“Her zaman olduğu gibi fırsat buldukça esnafımızla buluşmalara devam ediyoruz” diyen Başkan Tutuk, “Yapmış olduğumuz ziyaretlerde esnafımız ile fikir alışverişinde bulunup şehrimize yapacağımız çalışmalar hakkında bilgiler veriyoruz. Halkımız ile istişarelere büyük önem veriyoruz. Çünkü bizim tespitlerimizin yanı sıra onların talep ve önerileri bizlere yol gösterici oluyor. Bu tarz ziyaretlerimizi sadece belirli zamanlarda değil fırsat bulduğumuz her zaman gerçekleştirmeye devam edeceğiz” şeklinde konu

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.