ALTINOVALI KAMYONCULAR, GENEL KURULU YAPTI

ALTINOVALI KAMYONCULAR, GENEL KURULU YAPTI
Yayınlama: 03.07.2023
A+
A-

S.S. Altınova Kamyoncuları ile Yük taşıma Kooperatifi Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.

S.S. Altınova Kamyoncuları ile Yük taşıma Kooperatifi Olağan Genel Kurulu, Altınova Belediyesi Halı Saha Spor Tesislerinde yapıldı. Kongrede Kooperatif Başkanlığına Gülhan Yıldızdal seçildi.

Yönetim Kurulu

S.S. Altınova Kamyoncuları ile Yük taşıma Kooperatifi Yönetim Kurulu Asil üyeliklerine; Gülhan Yıldızdal, Tamer Yazıcı, İsmail Bülbül, İshak Çelik ve İsmail Özaltınbaş seçildi.

Yedek üyeliklere ise Muhammet Kaplan, Kenan Yurt, Sinan Beşkanat, İzzet Sancaktutan ve Fatri Baltacı seçildi.

Denetim Kurulu

S.S. Altınova Kamyoncuları ile Yük taşıma Kooperatifi Denetim Kurulu Asli Üyeliklerine Fatih Çeviker ve Nusret Özcan; Denetim Kurulu Yedek Üyeliklerine Aydın Çeviker ve Çetin Kanar seçildi.

S.S. Altınova Kamyoncuları ile Yük taşıma Kooperatifi Yönetimi, 3 yıllığına göreve getirildi.

“Birlik ve beraberlik içinde”

Başta Altınova ve Yalova olmak üzere bölge genelinde hizmet etmeye talip olduğunu söyleyen S.S. Altınova Kamyoncuları ile Yük taşıma Kooperatifi Başkanı Gülhan Yıldızdal, “Yeni yönetim olarak görevimizi en iyi şekilde yerine getireceğiz. Bölgemizi kalkındıracak faydalı çalışmalara imza atacağız. Birlik ve beraberlik içinde kooperatifimizi daha iyi yerlere getireceğiz. Kongremizin hayırlı olmasını diliyor, tüm kooperatif üyelerimize yönetim kurulumuz adına saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.