BELDE BAŞKANI GEDİK’TEN SUBAŞI’NDA BİRLİK MESAJI

BELDE BAŞKANI GEDİK’TEN SUBAŞI’NDA BİRLİK MESAJI
Yayınlama: 26.08.2023
A+
A-

AK Parti Subaşı Belde Başkanı Subaşı Belediye Meclis üyelerine, STK’lara ve siyasi parti temsilcilerine ve mahalle muhtarlarına kadar birlik ve beraberlik olması gerektiğini belirterek,’ Subaşı’mızın Ak Parti Belde Başkanı olarak saha çalışmalarımıza başladık. Şimdi birlik olma zamanıdır.’ dedi.

 

‘ADAY ADAYI OLMAYACAĞIM’

YEREL seçimlerde Subaşı Belediye Başkanlığına aday adayı olma gibi bir düşüncesi olmadığını da belirten Belde Başkanı Gedik,’ Yaklaşan yerel seçimlerde Subaşı Belediye Başkanlığı için her dönem olduğu gibi bu dönemde adım geçmeye başladığını duyuyoruz, işitiyoruz. Benim Subaşı Belediye Başkanlığına aday adaylığı ile ilgili bir adımım olmayacak. Benim tek derdim Subaşı’nda birlik ve beraberliğin sağlanması, beldemizin daha fazla kalkınmasıdır.’ dedi.

 

‘HER KAPIYI ÇALACAK, HER ELİ SIKACAĞIZ’

Subaşı’nda ivedilikle gönül birlikteliği kurulması gerektiğini belirten Ak Parti Subaşı Belde Başkanı Serkan Gedik,’ Subaşı’nda Belediye Başkanından, Belediye meclis üyelerine, STK’lardan, siyasi parti temsilcilerine, beldemiz büyüklerine, mahalle muhtarlarımıza kadar herkesi içine alan ve ortak bir hedefe yönelten fikirsel biz vizyona ve bunu zorunlu kılan bir gönül birlikteliğine ihtiyacımız var. Ak Parti Subaşı Belde Başkanı olarak, Subaşı’nda ki 10 Bin vatandaşımızın hepsiyle eşit mesafedeyiz. ‘ dedi.

 

‘YEREL SEÇİMLERDE HEDEFİMİZE ULAŞACAĞIZ’

YAKLAŞAN yerel seçimlerde Subaşı’nda partisinin hazır olduğunu belirten Gedik,’ Ak partimizin Subaşı Belde Başkanı olarak, beldemizde ki 10 bin vatandaşımızın hepsiyle eşit mesafedeyiz. Vatandaşlarımızla ikili ilişkiler kurup 2024 yerel seçimlerinde neden Ak partinin belediye başkanına oy vermeleri gerektiğini halkımıza anlatacağız. Beraber oturarak, konuşarak, müzakere ederek, mütalaa ederek  ve istişare ederek karşılıklı görüş alışverişinde bulunarak anlatmaya çalışacağız. Tabi farklı tercihlerde olacak onlara da saygı duyacağız. Partimizden aday adayı olacak arkadaşlarımız, teşkilatımız, kadın ve gençlik kollarımız, gönüllü arkadaşlarımız ile birlikte parti ayırt etmeksizin gönül seferberliği başlatacağız. 2024 yerel seçimlerinde aday gösterilecek arkadaşımızın arkasında sımsıkı duracağız ve hedefimize ulaşacağız.’ diye konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.