HAMSİ FESTİVALİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

HAMSİ FESTİVALİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ
Yayınlama: 06.02.2024
A+
A-

Yalova Belediye Başkanı ve AK Parti’nin Başkan Adayı Mustafa Tutuk, bu yıl ilki düzenlenen ‘Hamsi Festivali’ne katıldı. Yoğun katılımın olduğu festivalde Başkan Tutuk’a vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Hamsi Festivaline; AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, Başkan Tutuk ile eşi Gökşen Şahin Tutuk, MHP İl Başkanı Ahmet İhsan Güldoğan, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Aydın Kopuz, Çiftlikköy AK Parti İlçe Başkanı Serdar Kaya, AK Parti Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Recep Hacı, dernek başkanları, yöneticiler ve vatandaşlar katıldı.

Yalova Belediyesi ve Yalova Karadeniz Dernekler Federasyonu tarafından bu yıl 1.’incisi düzenlenen hamsi festivali yoğun katılım ile gerçekleşti. Tonlarca hamsinin tüketildiği festivalde vatandaşlar, yerel sanatçıların şarkılarıyla eğlenip horon oynadı. Düzenlenen etkinliğe katılan Başkan Tutuk ile eşi Gökşen Şahin Tutuk, vatandaşlarla bol bol sohbet edip hamsi ikramında bulundu.

Festivalde konuşan Başkan Tutuk, “Güzel şehrimiz Yalova’mızda bu yıl ilkini düzenlediğimiz hamsi festivalinde siz kıymetli hemşerilerimizle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Şehrimizin bu tür etkinliklerle bir araya gelmesi, kültürümüzü ve değerlerimizi paylaşma fırsatı sunuyor. Yalova Belediyesi olarak aradan geçen 4 yılda ilimizde yapılması gereken ne varsa yaptık, bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Sizinle inşallah daha güzel günleri yaşamaya devam edeceğiz. Sizlerden aldığımız güç ve destek ile yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

Millet Bahçesi Tamamlanıyor

Millet Bahçesi ile ilgili de konuşan Başkan Tutuk, “Yalova’mızın güzel bir mahallesindeyiz. Mahallemizin de en işlek sokağı olan Bağ Sokak’ın hemen önündeyiz. Burayı yollarından kaldırımlarına kadar yeniden düzenledik. En önemlisi de Millet Bahçemiz tamamlanma aşamasına geldi. İlimizin kültürüne sanatına, sosyal hayatına çok büyük katkısı olacak. Bu festivalde dahil tüm etkinlikleri burada yapacağız” dedi.

Hamsi Festivaline Yalovalılar Yoğun İlgi Gösterdi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.