İL ŞAMPİYONASINDA ALTINOVA DAMGASI

İL ŞAMPİYONASINDA ALTINOVA DAMGASI
Yayınlama: 09.03.2023
A+
A-

Yalova İl Okullar arası Güreş Şampiyonasında Altınova damga vurdu. Altınova Belediyesporlu güreşçiler, 29 kez kürsüye çıktı.

Yalova İl Okullar arası Güreş Şampiyonasında Altınova Belediyesporlu güreşçiler tüm kategorilerde büyük başarı elde ederek kürsü yaptılar. Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, güreş takımı teknik heyeti ile sporcuları kutladı.

Toplam 29 madalya

Yalova İl Okullar arası Güreş Şampiyonasında Altınova Belediyesporlu güreşçiler; Gençler A gençler B yıldızlar olarak 3 kategorilerinde 15 altın, 6 gümüş, ve 8 bronz olmak üzere toplam 29 derece yaptı. Şampiyonada birincilikler elde eden sporcular Nisan ayında Sakarya’da yapılacak olan grup şampiyonasına katılacak. Burada da baiarı elde eden sporcular Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanacak.

“Hedef her zaman kürsü”

Altınova Belediyespor Güreş Antrenörleri Kaan Kaya ve Burak Kaya, “Takımımızın genel durumu gayet iyi. Yıl içerisinde yapılan müsabakalarda önemli dereceler elde ettik. Çalışmalarımıza belirlediğimiz program dâhilinde devam ederek önümüzdeki turnuvalara en iyi şekilde hazırlanacağız. Altınova Belediyesi Güreş Takımı olarak bizim hedefimiz her zaman kürsü yapmak” ifadelerini kullandılar.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.