İŞ ADAMI DEMİRHAN:’ÜLKEMİZİN GELECEĞİ OLAN GENÇLERİMİZE DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ’

İŞ ADAMI DEMİRHAN:’ÜLKEMİZİN GELECEĞİ OLAN GENÇLERİMİZE DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ’
Yayınlama: 17.06.2023
A+
A-

BÜYÜKŞEHİR Belediye Erzurum Spor Kulübü eski Başkanı, ADCO İnşaat firma sahibi iş adamı Ali Demirhan, Gazete Akkent’e özel açıklamalarda bulundu. İş Adamı Demirhan, her zaman sporun ve sporcuların yanında yer alacağını belirterek, ’Yalova’ ya hizmet etmeye devam edeceğiz.’ ifadelerine yer verdi.

DEMİRHAN:’TAM DESTEK VERECEĞİM’

Yalova Yeşilova Spor Kulübü ile sponsorluk anlaşması imzaladıklarını, Yalova’ya hizmet etmekten asla geri kalmayacaklarını, futbolun içinden gelen bir yapısının olduğunu söyleyen İş Adamı Ali Demirhan,’ Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Başkanlık görevinde birbirinden önemli başarılara imza attık. Sporun her zaman içinde yer aldım. Şimdi ADCO inşaat olarak Yalova Yeşilova Spor Kulübü ile birbirinden önemli başarılara imza atacağız. Yalova Yeşilova Spor Kulübü Başkanı Yalçın Oruç’a ve yönetimine her zaman maddi ve manevi olarak destek vermeye devam edeceğiz.’ dedi.

ADCO inşaat olarak sporun ve sporcunun her zaman yanında olmaya, gençlerin kendilerinin geleceği olduğunu ifade eden iş adamı Demirhan,’ Çocuklarımız, gençlerimiz bizlerin ve ülkemizin geleceğidir. Bizlerde ülkemizin geleceği olan gençlerimize ışık olmaya devam ettik, edeceğiz.’ diye konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.