KARAMÜRSEL’DE DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLANDI

KARAMÜRSEL’DE DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLANDI
Yayınlama: 09.03.2024
A+
A-

baskan yildirim kadinlar gunu kutladiKaramürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, 8 Mart Dünya sebebiyle Altınkemer Kültür Merkezinde “Kadınlar Matinesi” etkinliği düzenledi.

Karamürselli kadınların yoğun katılım sağladığı etkinliğe Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, annesi Nermin Yıldırım ve eşi Tuğba Yıldırım ile birlikte katıldı.

Sınırsız ikram ve eğlencenin olduğu programda kadınlar gönüllerince eğlenerek, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a düzenlediği etkinlik için teşekkür etti.

Başkan Yıldırım yapmış olduğu konuşmada ; “Hayatımızın her noktasında yer alan kadınlarımız, hiçbir fedakârlıktan çekinmeyerek modern ve çağdaş Türkiye’nin oluşmasında söz sahibi olmuşlardır. Hangi koşulda olursa olsun kadınlarımız ayrı bir misyon üstlenmiş, üstlendiği bu misyonun gereklerini en üst seviyede yerine getirmiştir. Türk kadını, eğitimden, sağlığa, ev hayatından, iş dünyasına kadar her alanda üstlendikleri görevleri başarıyla yerine getirerek modern Türkiye’nin simgesi ve Cumhuriyetin en büyük teminatı olmuşlardır. ‘Her başarılı erkeğin ardında mutlaka bir kadın vardır’ sözünde olduğu gibi, hayatımızın ilk başlangıcından son anına kadar varlıklarıyla bizleri onurlandıran, hayatımıza, geleceğimize yön veren, hayatlarının her anında büyük fedakarlıklar yapan, bizlere destek olan değerli kadınlarımızın “8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor, en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.