METE’DEN, GAZETE AKKENT’E ÖZEL AÇIKLAMALAR

METE’DEN, GAZETE AKKENT’E ÖZEL AÇIKLAMALAR
Yayınlama: 02.04.2023
A+
A-

AK Parti Karamürsel İlçe Başkanı Sait Mete, Gazete Akkent’e özel açıklamalarda bulundu.

Hemen hemen her gün esnaf ve ev ziyaretlerine devam ettiklerini, Ak Parti Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı ve Cumhur İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’a Karamürsel’den tam desteğin geleceğini ifade eden Ak Parti Karamürsel İlçe Başkanı Sait Mete,’ Seçim startının verilmesi ile birlikte Ak Parti Karamürsel İlçe Teşkilatı olarak sahada yerimizi aldık. Bizler her zaman seçim olacakmış gibi çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyorduk.’ dedi.

‘ÇAT KAPI ZİYARETLERİMİZ DEVAM EDİYOR’

Çat kapı ev ziyaretlerinin de devam ettiğini, sıcak ve samimi sohbetlerin evlerden geçtiğini ifade eden Başkan Mete,’ İlçe teşkilatımız ile birlikte çat kapı ev ziyaretlerimiz devam ediyor. Sıcak ve samimi sohbetlerin geçtiği evlerde vatandaşlarımızın talep ve sorunlarını dinleyerek çözümlemeye çalışıyoruz.’ dedi.

‘SEÇİMİN KAZANANI CUMHUR İTTİFAKI OLACAK’

14 Mayıs seçimlerinin çok önemli olduğunu, özellikle Karamürsel’li vatandaşların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a tam destek olacağını belirten Ak Parti Karamürsel İlçe Başkanı Sait Mete,’ Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a inanıyoruz ki Türk milleti bir dönem daha yetki verecektir. Milletine sevdalı Cumhurbaşkanımıza ilçemizden tam destek gelecek. Bu yönde de çalışmalarımızı sürdürüyoruz.’ dedi.

‘GENÇLERİMİZ KARARINI ÇOKTAN VERMİŞ’

İlk defa oy kullanacak gençlerle özellikle bir araya geldiklerini, gençlerin enerjilerini ve fikirlerine çok önem verdiklerini belirten Mete,’ İlk defa oy kullanacak olan genç kardeşlerimizle bir araya gelerek hasbihal ediyoruz. Gençlerimizin enerjilerinden yararlanıyor, fikirlerine değer veriyoruz. İlçemiz gençleri kararını çoktan vermiş.’ diye konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.