ORAL:’ALTINOVA’MIZI, MARKA HALİNE GETİRDİK’

ORAL:’ALTINOVA’MIZI, MARKA HALİNE GETİRDİK’
Yayınlama: 06.07.2023
A+
A-

HERSEK Lagünü ile Altınova’nın çehresini değiştiren Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Hersek Lagününün kısa süre içerisinde cazibe merkezi haline geleceğini Gazete Akkent’e açıkladı. Başkan Oral,’ İlçe tarihinin ve içerisinde bulundurduğu zenginlikleri ile birlikte lagünümüz, kısa sürede Yalova’nın en çok tercih edilen adresi oldu.’ dedi.

‘DEĞİŞİM VE GELİŞİM DEVAM EDECEK’

Hersek Lagünü kültür ve turizm noktasında vatandaşların uğrak noktası olduğunu, doğa pasaportu ile birlikte lagüne gelenlerin bilgilendirildiğini ve doğa pasaportu sahibi olduklarını belirten Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral,’ Altınova’mız, ilimizin en çok gelişen ilçelerinden bir tanesidir. İlçemizin çehresini gücümüz yettiğince değiştirdik, geliştirdik. Bu değişim ve gelişim aralıksız devam edecektir.’ dedi.

KÜLTÜREL ve tarihi zenginlikleri ile Hersek bölgesinin çok özel olduğunu belirten Başkan Oral,’ Altınova’mız çok özel bir yerdir. Kültürü ve turizmi ile tüm zenginlikleri içerisinde barındırmaktadır. Altınova Belediyesi Doğa Eğitim Merkezi ve Engelsiz Tıbbi Aromatik Bitkiler Bahçesi, Engelsiz Kuş Gözlem Kulesi ile turizm noktasında önemli adımlar attık. Bölgemizin tanıtımı konusunda da ciddi adımlar atıyoruz. Altınova’mızı, altın marka haline getirdik.’ ifadelerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.