‘TÜRKİYE’NİN İNŞASINDA KADINLARIMIZ ÖNEMLİ BİR ROL ÜSTLENİYOR’

‘TÜRKİYE’NİN İNŞASINDA KADINLARIMIZ ÖNEMLİ BİR ROL ÜSTLENİYOR’
Yayınlama: 26.05.2023
A+
A-

AK Parti Altınova İlçe Kadın Kolları üyeleri, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerine yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Kadın Kollarıyla birlikte çalışmalara katılan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Kadınlarımızın ekonomiden siyasete, ticaretten sosyal hayata katılımlarının artması, daha güçlü Türkiye’nin inşasında oldukça önemlidir. Türkiye’nin inşasında kadınlarımız önemli bir rol üstleniyor” dedi.

Türkiye Yüzyılı vizyonuyla hazırlanan projelerin hayata geçirilebilmesi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek isteyen AK Parti Altınova İlçe adın Kolları Başkanı Zehra Günaydın da, “Hep birlikte sandığa giderek 28 Mayıs’ta büyük zafer için destek olalım” diye konuştu.

Türkiye Yüzyılı vizyonu

AK Parti Altınova İlçe adın Kolları Başkanı Zehra Günaydın, “28 Mayıs’ta sandık başına giderek ülkemizin geleceği açısından oldukça önemli bir karar vereceğiz. İnanıyorum ki, milletimiz daha güçlü bir destek ile Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı tarihi bir oy farkı ile yeniden seçecektir. Tüm hemşerilerimizi 28 Mayıs’ta büyük zafer için sandığa davet ediyorum. Bu zafer ülkemizin ve milletimizin zaferi olacak. Türkiye Yüzyılı vizyonuyla çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.