TUTUK’TAN ZONGULDAK ÇIKARMASI

TUTUK’TAN ZONGULDAK ÇIKARMASI
Yayınlama: 18.10.2022
A+
A-

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, AK Parti Yerel Yönetimler İstişare Toplantısı için Zonguldak’a gitti. İstişare toplantısı; Yalova, Afyonkarahisar, Bingöl, Giresun, Kilis, Nevşehir, Niğde ve Zonguldak Belediye Başkanlarının katılımlarıyla gerçekleşti. Toplantıya AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki başkanlık yaptı.

Özhaseki, “AK Parti Yerel Yönetimler İstişare Toplantımızı Afyonkarahisar, Bingöl, Giresun, Kilis, Nevşehir, Niğde, Yalova ve Zonguldak Belediye Başkanlarımızın katılımlarıyla gerçekleştirdik. AK Belediyeler olarak istişareye her zaman önem veriyor, tecrübe paylaşımını sıklıkla yapıyoruz. Güzel şehirlerimiz için canla başla çalışan kıymetli başkanlarıma ve teşkilatımıza teşekkür ediyor, kolaylıklar diliyorum” dedi.

“Şehirlerimizde edindiğimiz bilgi, birikim ve tecrübeleri diğer başkanlarımıza da aktarmak adına istişare toplantılarımız devam ediyor” diyen Başkan Vekili Mustafa Tutuk, “Daha önce Isparta ve Uşak’ta yaptığımız toplantılara Zonguldak şehrimiz de eklendi. Sırayla tüm şehirlerimizi geziyor, hem yapılan çalışmaları gözlemliyoruz hem de tecrübelerimizi paylaşıyoruz. Yalova’da da buluşmamız olacak. Misafirperverliğinden dolayı ev sahibi Zonguldak Belediye Başkanımız Ömer Selim Alan’a teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.