YALOVALI, ‘DERYA ULUĞ’ KONSERİNDE BULUŞTU

YALOVALI, ‘DERYA ULUĞ’ KONSERİNDE BULUŞTU
Yayınlama: 20.07.2023
A+
A-

Yalova’nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 102.nci yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen Derya Uluğ konserine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

 

15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleşen konseri Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk eşi Gökşen Şahin Tutuk, Belediye Başkan Yardımcıları Fatih Şahin, Bahaddin Erbay, Ahmet Sarıduman, Volkan Dadaloğlu ile birlikte çok sayıda Yalovalı vatandaş izledi.

 

Birbirinden güzel hareketli ve slow şarkıları ile yeni çıkan albümünde yer alan eserleri Yalovalılar için seslendiren Derya Uluğ, alanı dolduran binlerce Yalovalı vatandaşa unutulmayacak saatler yaşattı. Sanatçı Derya Uluğ’a, Yalova’nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 102. yıldönümü etkinlikleri kapsamında yer aldığı için teşekkür eden Başkan Tutuk; “Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmet ve Gazilerimizi minnetle anıyorum. Şehrimizin düşman işgalinden kurtuluşunun 102.yıldönmünde belediyemizin düzenlemiş olduğu etkinliklerde yer alan ve katılım sağlayan sanatçılarımıza ve değerli hemşerilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

 

Başkan Tutuk ve eşi Gökşen Şahin Tutuk, sanatçı Derya Uluğa günün anısına plaket ve çiçek takdim ederek teşekkür etti.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.