YEŞİLOVA SPOR BAŞARIYA DOYMUYOR!

YEŞİLOVA SPOR BAŞARIYA DOYMUYOR!
Yayınlama: 22.06.2023
A+
A-
YALOVA Yeşilova Spor Kulübü Başkanı Yalçın Oruç, Bölgesel Amatör Lig’inde şampiyonluğun yanısıra yeni hedefini açıkladı. Başkan Oruç,‘ Yalova Yeşilova Spor Kulübüne şeni tesis yapımı için çalışmalara başlıyoruz.’ dedi.
GÖREVE geldiği günden itibaren kulübü başarıdan başarıya ulaştıran Yalova Yeşilova Spor Kulübü Başkanı Yalçın Oruç, kulübe yeni tesisin kazandırılacağının müjdesini verdi. Planlı bir şekilde hareket ederek tüm başarılara ulaşabileceğini ifade eden Oruç,’ Hedeflerimizi bir plan doğrultusunda gerçekleştirdik. Süper Amatör Lig’de şampiyon olduk, başardık. Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele edeceğiz, ilimizi temsil edeceğiz dedik, başardık. Şimdi de hedef Bölgesel Amatör Liginde şampiyonluktur.’ dedi.
Yalova Yeşilova Spor Kulübü taraftarlarına da yeni tesis müjdesi veren Kulüp Başkanı Oruç,’ Kulübümüz geçtiğimiz haftalarda ADCO İnşaat ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Bizlerde bu noktada çalışmalarımıza başladık. Transferlerimiz devam ediyor. Bunların yanı sıra kulübümüze yeni bir tesis inşa edeceğiz. Tamamen donanımlı ve modern tesisin temelini atıyoruz. Yalova’mıza ve kulübümüze hayırlı olsun. Kulübümüze vermiş oldukları desteklerden dolayı Yalova Belediye Başkanımız Mustafa Tutuk ve ADCO İnşaat sahibi, iş adamı Ali Demirhan’a teşekkür ederiz.” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.