ALTINOVA MYO, YENİ EĞİTİM DÖNEMİNİ AÇTI

ALTINOVA MYO, YENİ EĞİTİM DÖNEMİNİ AÇTI
Yayınlama: 11.10.2022
A+
A-

Yalova Üniversitesi Altınova Meslek Yüksek Okulu yeni akademik yılı açılışı Altınova Belediyesi Konferans Salonu’nda yapıldı. Açılış öncesi Altınova Belediye Hizmet Binası Zemin Katında kokteyl düzenlendi.

Oryantasyon Programı anlatıldı

Yalova Üniversitesi Altınova Meslek Yüksek Okulunun yeni eğitim öğretim dönemi açıldı. Altınova Belediyesi Konferans Salonu’nda yapılan törene Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Yalova Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Senay Yürür Karslıoğlu, Altınova Meslek Yüksek Okulu Müdürü Öğr. Gör. Dr. Gökhan Timaç, Yüksekokul Önceki Dönem Okul Müdürü Öğr. Gör. Kpt. Hakan Kahramaner, öğretim görevlileri ve öğrenciler katıldı. Açılışta, Altınova Üniversitesi 2022-2023 Oryantasyon Programı da öğrencilere aktarıldı.

“Ailelerin gözü arkada kalmasın”

Açılışta konuşan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Eğitim hayatları boyunca ailemizin bir ferdi olacak olan Altınova Meslek Yüksek Okulu öğrencilerimizle oryantasyon programı kapsamında bir araya geldik. Ailelerinin gözü arkada kalmasın, öğrencilerimizin eğitim süreçlerini en huzurlu ve rahat şekilde sürdürebilmeleri için her zaman yanlarında olacağız” diye konuştu.

“Gurur duyacağınız bir aidiyet diliyorum”

Yalova Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Senay Yürür Karslıoğlu, öğrencilerinin diğer tüm birimleriyle birlikte Yalova Üniversitesi ailesinin kıymetli birer mensubu olduğunu, eğitimleri ile birlikte tüm kariyer süreçlerinde Yalova Üniversitesi ailesi mensubiyetlerinin yeni öğrencilerimizin gurur duyacağı bir aidiyet olması temennisiyle konuşmasına başladı.

Öğrencilerimizin eğitim, sosyal olanaklar ve kulüp etkinlikleri gibi talepleriyle her zaman Rektörlük ve bağlı birimleri nezdinde öncelikle karşılık bulacağını ifade eden Prof. Karslıoğlu, başarı temennilerini ileterek konuşmasını tamamladı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.