BAŞKAN VEKİLİ TUTUK ESNAF ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

BAŞKAN VEKİLİ TUTUK ESNAF ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
Yayınlama: 03.10.2022
A+
A-

Göreve başladığı ilk günden bu yana toplumun her kesimiyle bir araya gelip, sorunları ilk ağızdan dinlemeye özen gösteren Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.

Yoğun çalışma programı arasında düzenli olarak esnafları ziyaret eden Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Kirazlı Sanayi Sitesi’ni ziyaret ederek sanayi esnafı ile buluştu. Esnafları iş yerlerinde ziyaret eden Başkan Vekili Tutuk, sohbet ettiği sanayi esnaflarının talep ve önerilerini not aldı. Şehirde yürütülen alt ve üstyapı çalışmaları hakkında da esnafa bilgiler verdi.

“Şehrimizin daha iyi noktalara gelmesi için canla başla mücadele veriyoruz” diyen Başkan Vekili Tutuk, “Fikirleri ve önerileri ile bizlere her zaman destek veren esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı sık sık ziyaret ediyoruz. Her zaman dayanışma içerisindeyiz. Benim bütün çabam bu şehri olabildiğince zenginleştirmek, bu şehirde yaşayan insanların daha mutlu yaşamasını sağlamak ve esnafın lokmasını büyütmek. Çalışma arkadaşlarımızla bütün çabamız budur” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.