ÇİÇEK KENTİ YALOVA ÇİÇEKLERLE SÜSLENİYOR

ÇİÇEK KENTİ YALOVA ÇİÇEKLERLE SÜSLENİYOR
Yayınlama: 08.03.2023
A+
A-

Yalova Belediyesi Park ve Bahçeler birimine bağlı ekipler, şehir merkezinde başlattıkları  bitkilendirme, çiçeklendirme ve bakım onarım çalışmalarını şehrin geneline yayarak sürdürüyor.

Çiçeklendirme ve bitki dikimi çalışmalarının tüm parklarda, yeşil alanlarda, kaldırımlarda, refüjler ve kavşaklarda devam edeceğini bildiren Yalova Belediyesi Park ve Bahçeler birimi, mevsimlik bitki ve ağaç dikimi çalışmalarının yanı sıra ekiplerin bakım ve onarım çalışmalarını da sürdürdüğünü ifade etti.

Park ve Bahçeler birimi yetkililerinden yapılan açıklamada; “Mevsimlik çiçek çalışmaları kapsamında şehrimizin muhtelif bölgelerine çeşitli bitki ve çiçek dikimi gerçekleştiriyoruz. Şehrin ulaşımında önemli yeri olan güzergahları renklendiriyoruz. Özellikle vatandaşlarımızın ortak kullanım alanları olan parklarımızda çeşitli bitki ve çiçekler toprakla buluşuyor. Parklarımızda da sürekli bir çalışma içerisindeyiz. Gerek temizliği, gerek yenilenmesi, gerekse yeni oyun gruplarıyla vatandaşlarımızın daha ferah ortamlarda vakit geçirmeleri adına çalışmalarımızı devam ettiriyoruz” ifadelerine yer verildi.

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.