MUTLU İNSANLAR APARTMANI ÇOCUKLAR İÇİN SAHNELENECEK

MUTLU İNSANLAR APARTMANI ÇOCUKLAR İÇİN SAHNELENECEK
Yayınlama: 18.01.2023
A+
A-

Yalova Belediyesi’nin çocuklara özel olarak hazırladığı etkinlikler, bu hafta sonu da güzel bir programla devam edecek. ‘Mutlu İnsanlar Apartmanı’ isimli çocuk tiyatrosu, 21 Ocak Cumartesi günü çocukların beğenisine sunulacak.

Yalova Belediyesi, İbrahim Müteferrika Kültür ve Sanat Sezonu kapsamında, 7’den 77’ye her kesimden izleyici için etkinliklerini sürdürüyor. Her hafta sonu olduğu gibi bu Cumartesi günü de çocuklar için etkinlikler devam edecek. ‘Mutlu İnsanlar Apartmanı’ isimli çocuk tiyatrosu, Yalova Belediyesi Sabahattin Engin ve Mesude Engin Çocuk Tiyatrosu ve Kütüphanesi’nde ücretsiz olarak gösterime sunulacak.

13.00, 15.00 ve 17.00 saatlerinde 3 seans olarak gerçekleştirilecek çocuk tiyatrosu, www.yalova.bel.tr adresindeki etkinlikler kısmından kayıt yaptırıldıktan sonra ebeveynlerin telefonlarına SMS ile gelecek olan Qr kodu okutarak sahnelenecek oyun izlenebilecek. Yapılan yeni uygulamayla 3 farklı oyun için kayıt yaptıran ve oyunlara gelmeyen ebeveynler devam eden süreç içinde kayıt yaptıramayacak.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.