SEZONUN İLK AÇIK HAVA ÇOCUK ETKİNLİĞİ MAHALLELERDE BAŞLIYOR

SEZONUN İLK AÇIK HAVA ÇOCUK ETKİNLİĞİ MAHALLELERDE BAŞLIYOR
Yayınlama: 28.07.2023
A+
A-

Yalova Belediyesi, çocuklara yönelik gerçekleştirdiği salon etkinliklerini açık havaya taşıyor. Sezonun ilk açık hava çocuk etkinliği, 29 Temmuz Cumartesi günü Dere Mahallesi Doğuşspor Bayram Biçer Tesisleri’nde gerçekleşecek.

Etkinlikler saat 15.00 da başlayacak 20.40’da bitecek. Transformers robot, 6 farklı şişme parkur, çocuk dans show ve yüz boyama gibi etkinlikler gün boyunca çocukların eğlencesine sunulacak. Günün son etkinliği ise 20.00- 20.40 arasında ‘Küçük Mucizeler Sirki’ isimli çocuk oyunu ile son bulacak. Etkinlik boyunca belediye ekipleri tarafından çocuklara ücretsiz pamuk şeker ikramı yapılacak.

Tüm Çocuklarımızı Bekliyoruz…

Çocuk etkinliklerinin hem aileler hem de çocuklar açısından önem taşıdığını belirten Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, “Kıymetli çocuklar eğlence kaldığı yerden devam ediyor. Sizler için düzenlediğimiz salon etkinliklerimizi artık açık havada yapıyoruz. Belirlediğimiz planlama doğrultusunda mahallelerde etkinliklerimiz olacak. Tüm çocuklarımızı bu güzel alana davet ediyorum, sizi eğlenceye doyuracağız” dedi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.