SÜLEYMAN SEBA İÇİN HATIRA ORMANI

SÜLEYMAN SEBA İÇİN HATIRA ORMANI
Yayınlama: 16.01.2023
A+
A-

Fidan dikimi ve açılış etkinliğine; Vali Muammer Erol, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Arif Laçin, İl Tarım ve Orman Müdürü Suat Parıldar, Yalova Orman İşletmeleri Genel Müdürü Murat Koçluk, Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, Yalova Kartalları Taraftar Derneği Başkanı Cem Danayiyen ve yıllarca Beşiktaş Forması giyen eski Millî Futbolcu Tuğrul Şener ile yönetici ve taraftarlardahazır bulundu.

Açılış konuşmasını yapan Yalova Kartalları Taraftar Derneği Başkanı Cem Danayiyen, “Yalova Orman İşletmeleri Genel Müdürü Murat Koçluk bize bu süreçte çok destek verdi, kendisi de Beşiktaşlı olduğu için. Ayriyeten kendisine çok teşekkür ederiz. Çok mutluyuz, çok gururluyuz. Hoş geldiniz, hepinize teşekkür ederiz.” dedi.

Hatıra ormanı için dernek olarak titizlikle çalıştıklarını ve 2 bin adet fidanı toprakla buluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Yalova Kartalları Taraftar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Funda Demir, katılımları için protokol üyelerine ve Beşiktaş taraftarlarına teşekkür etti.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.