VATANDAŞ SORUYOR.. ‘YALOVA GERÇEKTEN “ÇİÇEK” KENTİ Mİ?

VATANDAŞ SORUYOR.. ‘YALOVA GERÇEKTEN “ÇİÇEK” KENTİ Mİ?
Yayınlama: 31.07.2022
A+
A-

YILLARDIR Yalova’nın çiçek kenti olduğu konuşulurken, ilde ‘çiçek fuarı’ düzenlenememesi vatandaşların dikkatini çekti. Yalova’lılar,‘ Yalova gerçekten çiçek kenti mi?’ sorularını yönetirken ‘Allah’tan Sakarya fuarlarında ilimizi temsil edecek çiçekçilerimiz ve üreticilerimiz var. Artık ilimizde de bu fuar düzenlenmelidir. Yetkililere çağrımız olsun.‘ dediler.

‘YALOVA’DA ‘FUAR’ YAPAMAZ MIYIZ?’

Sakarya’da düzenlenen fuarın Yalova’da düzenlenebileceğini söyleyen vatandaşlar,’ Sakarya yıllardır bu tip fuarlara önderlik ediyor. Yalova’mız için hep çiçek kenti deniliyordu. Bunu bir sorgulamamız gerektiğini düşünüyoruz. Çiçek kenti olduğumuzu iddia edebiliyorsak, bu fuarı ilimizde gerçekleştiremez miydik? Allah’tan bizleri farklı illerde temsil edecek firmalarımız varda, gurur duyabiliyoruz. Fakat bu organizasyonu ilimizde yapabilirsek daha çok gurur duyarız.’ diye konuştular.

AKGÜN ÇİÇEKÇİLİK, FUARIN VAZGEÇİLMEZİ OLDU

Yalova bölgesinin önemli firmalarından biri olan Akgün Çiçekçilik, geçtiğimiz senede düzenlenen fuarda yerini alırken, 07 – 10 Eylül tarihleri arasında Sakarya’nın Sapanca ilçesinde düzenlenecek olan Peyzaj, Süs Bitkileri, Bahçe Sanatları ve Ekipman Fuarına katılım sağlayacak.

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.