ANLAMAK İSTEMEYENLERE

Yayınlama: 19.08.2022
A+
A-

BİR KEZ DAHA YAZIYORUM; BEN NE AKP’Lİ NE DE CHP Lİ ÜLKÜCÜ TÜRK MİLİYETÇİSİ DEĞİLİM.

HAK-HUKUK-ADALET İÇİN MÜCADELE EDEN, HİÇ BİR AYRIMCILIK YAPMAYAN, HERKESİN İNANCINA SAMİMİYETLE SAYGILI, SÖZDE DEĞİL, ÖZDE ATATÜRKÇÜ VE DEMOKRAT OLAN, İNSAN HAKLARINA GÖNÜLDEN BAĞLI, EŞİTLİK, ÖZGÜRLÜK KAVGASI VEREN; EMPERYALİZME KARŞI DURAN, ÜLKEMİ, MİLLETİMİ, BAYRAĞIMI CANIMDAN ÇOK SAVUNAN SIRADAN BİR ÜLKÜCÜ TÜRK MİLLİYETCİSİYİM.

İSLAMİYETİ İNDİRİLEN KUR-AN-A GÖRE YAŞAYAN, PEYGAMBERİMİZ DÖNEMİNDEKİ MÜSLÜMAN KİMLİĞİM OLAN BİR İNSANIM. OKUMAYI, DÜŞÜNMEYİ, YAZMAYI, KONUŞMAYI VE ÇALIŞMAYI İSLAMİ TEMEL ŞART OLARAK KABUL EDEN BİR KİŞİYİM. BİLİMİN IŞIĞINDA YOL YÜRÜMENİN ŞART OLDUĞUNA İNANIYORUM. KÜÇÜK MENFAATLERİ İÇİN ZEHİRLİ DİL KULLANAN HİÇ BİR SİYASETÇİ İLE YOL YÜRÜMEM.

HALKA DOĞRULARI SÖYLEMEYEN, YALANI SİYASET ARACI OLARAK KULLANAN İNSANLARLA AYNI HAVAYI SOLUMAK İSTEMİYORUM. AHLAK İLKELERİNDEN YOKSUN, AKLAKSIZLIĞI YAŞAM BİÇİMİ OLARAK GÖRENLERDEN DEĞİLİM. KİŞİLERİN İNANÇ DEĞERLERİNİN ŞAHSİ OLDUĞUNA YÜREKTEN İNANIYORUM. HİÇ BİR CEMAAT YA DA TARİKAT ADI VERİLEN GRUPLAR İLGİ ALANIMDA DEĞİLDİR.

BU GRUPLARIN DİNİ FAYDA SAĞLAYACAKLARINA ASLA İNANMIYORUM. MENFAAT ÇETELERİ OLDUKLARINI GÖRÜYORUM. TÜM CEMAAT VE TARİKATLARIN İÇ YAPILARINI BİLİRİM. BİR KAÇ OY UĞRUNA BU GRUPLARA SEMPATİ DUYAN KİM VARSA İYİ NİYETLİ OLMADIKLARINI AÇIKÇA İFADE EDİYORUM.

HER TÜRLÜ ART NİYETLİ KİŞİLERLE AYNI GEMİDE OLMANIN VERDİĞİ HÜZÜN ;BENİ RAHATSIZ EDİYOR. BARIŞ; HUZUR VE MUTLULUK DOLU BİR YAŞAM DİLEKLERİMLE.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.